Alexa

MHP Kongresinde Oy Kullanacak Delege Listesi

Milliyetçi Hareket Partisinin 4. Kasım 2012 tarihinde yapacağı kongrede oy kullanacak delegelerin listesi

MHP Kongresinde Oy Kullanacak Delege Listesi
31 Ağustos 2012 Cuma 19:04

4. Kasım 2012 tarihinde yapılması düşünüler kongrede MHP Genel Kongresinde oy kulanacak delegelerin listesini yayınlıyoruz,

ADANA



1- Adnan Hatipoğlu



2- Ahmet kurtuluş



3- Ahmet Sezai Yılmaz



4- Ali Demir



5- Aytan Köylü



6- Bekir Yavuz



7- Bilal Uludağ



8- Bünyamin Kaya



9- Cahit Öztok



10- Durmuş Taşpınar



11- Ekrem İnaltekin



12- Ender Çulhacı



13- Erol Arıoğlu



14- Ertuğrul Koca



15- Fikret Doğan



16- Halim Özyürek



17- Halim Söylemez



18- Hamza Aydın



19- Hüseyin Sözlü



20- Hüseyin Tumlukolçu



21- İbrahim Kara



22- İbrahim Odabaşı



23- Kadir Topak



24- Kamil Sarı



25- Kubilay Gönen



26 Mahmut Doğru



27- M. Fatih Zorba



28- M. Sami Baysal



29- Mehmet Çilingir



30- Mehmet Koca



31- Mehmet Mustafa Duru



32- Mehmet Özcan



33- Muhammet Yazan



34- Murat Çardak



35- Murat Çomu



36- Mustafa İzgioğlu



37- Mustafa Karsandık



38- Mustafa Tanrıverdi



39- Nurettin Çetiner



40- Nurettin Özlü



41- Nuri Polat



42- Rahmi Benli



43- Ramazan Akyürek



44- Serhat Kanat



45- Yılmaz Tankut



46- Yusuf Kanlı



47- Zeki Üzümcü



AMASYA:

1- A. Fatih Çoşar



2- İbrahim Mermer



3- Haşim Şavşet



4- Cihan Bayraktar



5- Hiseyin Aytaç



6- Tuğrul Çimir





ANKARA:



1- Fatih Çetinkaya



2- Bünyamin Polat



3- Hamit Kocabey



4- Fevzi Ergin



5- Mesut Çelik



6- Mehmet Özsöz



7- Firdevs Poyrazoğlu



8- Ömer Faruk Yazıcı



9- Mehmet Üçöz



10- Salih Çetin



11- Hikmet Durgut



12- Hamdi Yılmaz



13- Veli Ertürk



14- Hasan Şahin



15- Tahir Taşkın



16- Hakan Arslan



17- Birol Ataseven



18- Bilal Duman



19- Hamit Ekiciler



20- Deniz Kaya



21- Sait Aydos



22- Erol Bostancı



23- Ali Metin



24- Mahmut Aksoy



25- Selahattin Sezer



26- Rıfat Songür



27- Ali Gökdere



28- Saim Deniz



29- Uğur Tekin



30- Tamer Çakı



31- Mürsel Yıldızkaya



32- Süleyman Tamkoç



33- Sinan Ekinci



34- Eyüp Yılmaz



35- Mehmet Toplutaş



36- Enver Demirel



37- Yakup Odabaşı



38- Coşkun Ünal



39- Ahmet Adnan Okur



40- Nedim Keskin



41- Ömer Demirel



42- Ferit Dokanak



43- Selçuk Coşkun



44- Ali Kalkan



45- Nurullah Çorman



46- İsrafil Kayabalı



47- Necla Kaya



48- Nevri Aydın



49- Metin Eren



50- Turgay Baştuğ



51- M. Cenk Altıntaş



52- Fehmi Kandemir



53- Hamit Yavuz



54- Kaya Kuzucu



55- Emel Öztürk



56- Rüstem Doğan



57- Vahip Yıldız



58- Murat Taner



59- Çiğdem Çelik



60- Metin Karademir



61- Osman Metin



62- Döndü Selçuk



63- Hüseyin Akgül



64- Sahir Solmaz



65- Mehmet Ali Tanrıverdi



66- Yakup Avcı



67- Gökhan Tağrap



68- Serdar Turanlı



69- Ramazan Kılıç



70- Tuncay Tekay



71- Hasan Aksu



72- Muzaffer Şahin



73- Mehmet Çelik



74- Veysel Çakır



75- Sadullah İrfan



76- Yusuf Doğan



77- Şennur Şenel



78- Bayram Karakaş



79- Hakan Atmaca



80- Mehmet Yıldız



81- Muhtar Can



82- Dursun Gökçe



83- Çetin Elmas



84- İbrahim Çiftçi



85- Hamit Altuntaş



86- Ali Yurt





ANTALYA:



1- Cafer Uyar



2- Mustafa Toksöz



3- Hasan Hüseyin Karadüz



4- Emin Serkan Uysal



5- Halil Gubaş



6- Mehmet Yüksel



7- Mehmet Cüneyt Güzel



8- Mesut Yılmaz



9- Fahri Baysal



10- Şaban Öztürk



11- Ahmet Yıldız



12- Ali Taşkın



13- Durmuş Avcıoğlu



14- Hüseyin Altıntaş



15- İzzet Boztepe



16- Mehmet Ali Palabıyık



17- Mehmet Tırşak



18- Remzi Yıldız



19- Veli Demir



20- Zihni Asiltürk



21- Adem Coşkun



22- İbrahim Özbek



23- Ahmet Şahin



24- Hüseyin Alkan



25- Ali Şahin



26- Hasan Basar



27- Hilmi Er



28- Hüseyin Yıldız



29- Ali Çetin



30- Ali Erdal Şahin



31- Gürsel Yılmaz



32- Hasan Gökçe



33- Hüseyin Yılmaz



34- Kadir Gürcan



35- Osman Üstünmert



36- İsmail İsen



37- Halit Akar



38- Hüseyin Kocabaş



39- Arif Ertuğ



40- Hacer Özer



41- Mustafa Karagöz



42- C. Murat Akbulut



43- H. Nusret Baysal



44- Ahmet Gümrükçü



45- Ergüven Yılmaz



46- Cengiz Büyükgebiz



47- Halil İbrahim Güral



48- Ramazan Kal

ARDAHAN:



1- Levent Pehlivan







AYDIN:



1-Ümmet Akın



2-Haldun Haluk Alıcık



3-Can Ataş



4-Hayati Atlı



5-Serap Cambazoğlu



6-Salih Gökbel



7-Hayri Güleç



8-Şükrü Irgat



9-Gürşat Kale



10-Remzi Kaşlı



11-Kemal Kayhan



12-Fevzi Köse



13-Metin Mutafoğlu



14-Hasan Muti



15-Tuğrul Özcan



16-Kürşat Engin Özcan



17-Gültekin Öztürk



18-Yusuf Sayıntürk



19-Recep taner



20-Fazıl Törün



21-Uğur Türkmen



22-Mehmet Uysal



23-Yusuf Vural.







BİLECİK:



1- Hüseyin Köymen



2- A. Sinan Özkeskin



3- Murat Köftecioğlu



4- Ali İslah



5- Ekrem Dur



6- Orhan Dinç



7- Osman Yay







ÇANKIRI:



1- Arif Soysal



2- Mustafa Horuz



3- Hasan Güler



4- Ali Gündüz



5- Yunus Doğan







ÇORUM:



1- Vahit Kayırıcı



2- Ercan Daşdan



3- Zeki Aşkın



4- Yusuf Başkemer



5- Mustafa Kaçmaz



6- Bekin Güngör



7- Ahmet Aydoğdu







DENİZLİ:



1- Mehmet Fevzi Yeniçeri



2- Fırat Dağdeviren



3- İbrahim Ekiz



4- Feridun Ünal



5- Ümit Bahtiyar



6- İsmail Yarımca



7- Veli Çıtışlı



8- Şener Şakır



9- Ergün Çiftçi



10- Dilaver Pamukçu



11- Ali Çiftçi



12- Ali Semerci



13- Mehmet Averi



14- Mustafa Süslü



15- Süleyman Kocazeybek



16- Günay Dikici



17- Ahmet Durmaz



18- Özer Küçükçal



19- Hacip Kayalar



20- Ramazan Ayaydın







ERZİNCAN:



1- Hulki Şener



2- Günay Tıkansak







GİRESUN:



1- Orhan Erzurum



2- İbrahim Dizdar



3- Fatih Emecan



4- Veysel Cengiz



5- Hüseyin İsmailoğlu



6- Yaşar İbaş







GÜMÜŞHANE:



1- Orhan Mazman



2- Hasan Daltaban



3- Şenol Yiğit







IĞDIR:




1- Cahit Erol



2- Üstün Eğrice



3- Kenan Açıkel



4- Gündüz Güneş



5- Ali Tekin Bozyel







ISPARTA:



1- İsa Yalçın



2- Yusuf Ziya Günaydın



3- Ramazan Pala



4- Mustafa Zorlu



5- Bayar Yalçın



6- Abdullah Aykaç



7- Ali Demirtaş



8- Hüseyin Baykal



9- Mete Elcim



10- Nurettin Akgül





İÇEL (MERSİN)

1- Ahmet Kalle

2- Ali Tartar

3- Ali Yılmaz



4- Alihan Küçük



5- Bayram Ali Öngel



6- Bekir Özsu



7- Bekir Şenayar

8- Celal Eğilmez



9- Davut Atayık



10- Doğan Türkmen



11- Ercan Ceylan



12- Erol Erdoğan



13- Fahrettin Kılınç



14- Fazlı Develi



15- Fazlı sevgili



16- Hacı Salan



17- Hakan Özbelli



18- Hasan Uslu



19- Hidayet Kılınç



20- Mehmet Dutar



21- İhsan Küpük



22- Kadir Tamer Turgay



23- Kadri Tufan Kürklü



24- Kemal Şen



25- Kudret Özdemir



26- Mahmut Tat



27- Mehmet Kale



28- Mehmet Özkan



29- Metin Mehrican



30- Murat Aksoy



31- Mustafa Erciyes



32- Muzaffer Şimşek



33- Mükerrem Tollu



34- Nebi Ulupınar



35- Nevzat Saruhanoğlu



36- Nihat Soysal



37- Ömer Arslanoğlu



38- Özer Özel



39- Ramazan Yalçın



40- Rauf Aydemir



41- Serdar Soydan



42- Şenol Şimşek



43- Şükrü Kılınç



44- Yusuf Yıldırım







İSTANBUL:



1- Abdurrahman Başkan



2- Gazi Arslan



3- Hasan Basri Pehlivanoğlu



4- Murat Türkmen



5- Afşin Birben



6- Mahmut Yalçın



7- Yiğit Emre Altun



8- Fahrettin Taşkın



9- Zeki Bulut



10. Onurhan Homriş



11. Gökmen Kantar



12. Gürsel Aydınlı



13. Murat Kotra



14. Abdulaziz Aydoğdu



15. Ali Derindağ



16. Ali Yetgin



17. Asım Çelik



18. Fusün Kayan Ardaman



19. Muharrem Çelik



20. Mustafa Özdemir



21. Cüneyt Mengü



22. Hakkı Özyurt



23. Şerafettin Baydaroğlu



24. İsfendiyar Ekşi



25. Ferhat Çakıroğlu



26. Suat Taştan



27. Muhterem Eroğlu



28. Ali Dinçer Çolak



29. Halit Metin Özüpek



30. Gürhan Kaya



31. Mehmet Kılıç



32. Ahmet Kolutek



33. Zeliha Nuhoğlu



34. İskender Duriç



35. Aytekin Horasan



36. Ali Doğan



37. Abdullah Demirkıran



38. Ahmet Ali Aydın



39. Taner Yüksel



40. Cevat Çil



41. Halit Özer



42. Alparslan Erdoğan



43. Onur Gül



44. Şenoğlu Türkyılmaz



45. Menderes Tanık



46. Mesut Yıldırım



47. Nebi Kocatürk



48. Alparslan Han



49. Metin Gezmiş



50. Faik Er



51. Cafer Sadık İzgübarlas



52. Sedat Özmen



53. Osman Baş



54. Erdal Çoban



55. Vedat Şahin



56. Sezer Şuekinci



57. Murat Azaklı



58. Selami Şişman



59. Mehmet Kaya



60. Resul Bezirkan



61. Kemal Karakaş



62. Yaşar Çitnesun



63. Ayhan Maden



64. Hasan Özkan



65. Murat Yıldırım



66. Selahattin Karasalkım



67. Selahattin Koçaslan



68. Alaattin Yavuz Güneş



69. Sedat Gündüz



70. Tahsin Akbaş



71. Orhan Genç



72. Yaşar Özkan



73. M. Şamil Kural



74. Orhan Yaşaroğlu



75. Ertuğrul Erdem



76. Vedat Bayram



77. Nail Kınalı



78. Mehmet Müftüoğlu



79. İbrahim Sungur



80. Abdi Kürşat Karataş



81. Ergün Koçak



82. Halit Özkan



83. Ahmet Sarı



84. Fatma Sezer



85. Ramazan Oğur



86. A. Savaş Çolak



87. Ali Emanet



88. Bahattin Furuncuoğlu



89. Ali Şişman



90. Ali İhsan Mengir



91. Hüseyin Özgür



92. Ethem Kurnaz



93. Bülent Binici



94. Berat Yılmazer



95. Erdoğan Akan



96. Recep Çelenk



97. Ferhat Özmen



98. Serdar Turgut



99. Ervasi Yıldız



100- Şahin Çakır



101- Uğur Fora



102- Mehmet Gödekdağ



103-Şenol Yöndemir



104-Cevat Nursal



105- Erdoğan Dev



106- Orhan T. Karaaslan



107- Yaşar C. Kahraman



108- Recep Ali Calın



109. Erdinç Kılıç



110. Mustafa Çakıroğlu



111. Süleyman Kara



112. Harun Bekar



113. Orhan Kanlı



114. Ali Tekin



115. Ramazan Horoz



116. Ahmet Al



117- Şahin Türker



118. Recai Alp



119. Metin Oktay Yıldırım



120. Yurdanur Çebi



121. Mesut Dursun



122 Emin Erdoğan



123. Niyazi Uyar



124- Ali Sukas



125. Aşkın Yurtsever



126- İsa Bora



127 Arzu Kaplan



128 Fahri Can



129. Cengiz Şahin



130- Koray Nügü



131- Metehan Özkan



132- Osman Kılıç



133- Aytekin Kaya



134- Ali Şanalmış



135- Alper Akpak



136- Susen Kuru



137- Ferit Tunca Önder



138- Fethi Ahmet Alparslan



139- Nazır Güler



140- Mustafa Sönmezoğlu



141- Akif Güler



142- İmdat Yılmaz



143- Ayhan Aras



144- Yakup Ayaydın



145- Bülent Buz



146- Mehmet Aytekin



147- Ömer Kani Ekşioğlu







İZMİR:



1- Şenol Bal



2- Müsavat Dervişoğlu



3- Hasan Ali Türkaslan



4- Abdurrahim Aydemir



5- Okan Akkuş



6- İhsan Ürün



7- Taşkın Işık



8- Özkan Karadiken



9- Bayram Önem



10- Ali Karakuş



11- Mustafa Yıldız



12- Evrim Tarakçıoğlu



13- Hanefi İspirli



14- Dursun Seçal



15- İbrahim Uğur



16- Satılmış Turan



17- Metin Altuntaş



18- Cafer Kırbaş



19- Fikri Atılbaz



20- Şirzat Peker



21- Gökhan Öz



22- Metin Kırlı



23- Hüsnü Kasapoğlu



24- Levent Görür



25- Bayram Demirel



26- Yurdadoğ Mutlu



27- Hüseyin Akgül



28- Hüseyin Ramiz Cengiz



29- Ali Peynirci



30- Cumhur Tüzemen



31- Fikret Öner



32- Hakan Ürün



33- Hatice Pınarbaşı



34- Kenan Demir



35- Lütfi Kılıç



36- Mehmet Koykan



37- Mustafa Karakuş



38- Sayit Şanlı



39- Selahattin Şahin



40- Şevket Alptekin



41- Tuncer Kılıç



42- Veysel Şahin



43- Zerrin Çalışkan Yöndem



44- Mehmet Emin Yaramış



45- Nevzat Karal



46- Yusuf Sağır



47- Ersen Altınkeser



48- Kenan Yıldırım



49- Hamit Soytürk



50- Bahadır Akyüz



51- Recep Genç



52- Ahmet Bahadır



53- Cihan Demir



54- Ahmet Emekli



55- Gazi Fildir.







KARABÜK:



1- Metin Demirel



2- Rafet Vergili



3- Ahmet Savaş



4- Yaşar Kılıç

KARAMAN:

1- İsmet Hatipoğlu

2- M. Emin Çevik

3- Oktay Yılmaz

4- Başaran Saray

5- Yaşar Can





KARS:



1- Yaver Özcan

2- Süleyman Karayazı

3- Tahsin Güngören

4- Atanur Adıgüzel

5- Hayrettin Çınar





KASTAMONU:



1- Dursun Ergin



2- Mehmet Serdaroğlu



3- Kamil Aydınlı



4- Kazım Demir



5- Kazım Şahin



6- Ahmet Yavuz



7- Mustafa Arabacı



8- Mustafa Ateş



9 -Mustafa Pazarcı



10- Sadık Özdemir



11- Turhan Topçuoğlu







KIRIKKALE:



1- Seyit Ahmet Göçer



2- Erdal Baloğlu



3- Yavuz Kuzucu



4- Adnan Erdoğan



5- İhsan Biçici



6- Halit Durmuş







KOCAELİ:




1- Bünyamin Akman



2- Aydın Ünlü



3- Sedat Arı



4- Kaan Dilmen



5- Nusret Acur



6- Mehmet Emin Şimşek



7- Erkan Azeri



8- Taner Karagül



9- Zekeriya Bayraktar



10- Metin Aydul



11- Dursun Daşdangil



12- Rıza Ağdağ



13- Alaatin Selçuk Doğan



14- Hayri Boz



15- Yüksel Ercan



16- Cumali Özcan



17- Rıza Tevfik Erdoğan



18- Niyazi Güner



19- Faruk Küçükyıldız



20- Celalettin Şahin



21- Hüseyin Murtazaoğlu



22- Halit Bolan



23- Ahmet Metin







KONYA:



1- Hasan Kaya



2- Nazif Karabulut



3- Emin Karaer



4- Mustafa Sırrı Demirel



5- Mevlüt Uyanık



6- Hasan Koca



7- Salih Ümütkesmez



8- Hasan Erbil



9- Sabit Atabey



10- Mustafa Eski



11- Mustafa Selek



12- Musa Erarıcı



13- Mustafa Sait Gönen



14- Hakkı Ünler



15- Mustafa Taşkın



16- Yılmaz Ünal



17- Hüseyin Öğüt



18- Ömer Sırım



19- Ramazan Diler Hodaloğlu



20- Kadir Ulusoy



21- Ahmet Altunel



22- Ali Samı İyioldu



23- Hüseyin Vakiteci



24- Alışan Satılmış



25- Adnan Erden



26- Zihni Fırat



27- Hilmi Torun



28- Adem Ak



29- Şaban Arslan



30- Ali Eken





MALATYA:




1- Arif Yıldız



2- Mehmet Erdem



3- Muzaffer Çelebi



4- İbrahim Tağittin Ateş



5- Adem Özbay



6- Reşit Gök



7- İzzet Sarıbaş

MUĞLA:



1- Osman Güven

2- Behçet Saatçi

3- Asım Başaran

4- Sedat Yılmaz

5- Süleyman Taşkın

6- Mehmet Tosun

7- Mehmet Ali Şimşek

8- Hamdi Gürbüz

9- Bayram Altın

10- Cengizhan Sancak

11- Ümit Alper

12- Mehmet Akçil

13- Ümit Celal Özgür

14- Mehmet Madencioğlu

15- Servet Göka

16- Arif Bozkurt

17- Muzaffer Karadağ







NİĞDE:



7- Hakan Er



8- Hikmet Bekil



9- Şefik Çalgın



10- Mustafa tecimer



11- İhsan İri



12- Mahide Yaramış



13- Murat Şenel







RİZE:



1- Salih Zeki Mayi



2- Muhammet Hacısüleymanoğlu



3- Hayati Kork

SAMSUN:

1- Şaban Kılıç

2- Baki Demirtaş

3- Mustafa Canbulat

4- A. Atamer Güreş

5- Alperen Carus

6- Uğur Yıldırım

7- Yüksel Çörtük

8- Ali Sukas

9- Necattin Demirtaş

10- Mehmet Cihangir

11- Kemal Bostancı

12- M. Teyar Hatipoğlu

13- Siret Karasu

14- Cihat Kamber

15- Nazif Ak

16- Mustafa Güneş

17- Orhan Sancak

ŞANLIURFA:



1- İbrahim Özyavuz

2- Ahmet Tumbul

3- E. Sabri Karakeçili

4- Necdet Çakmaklı





UŞAK:



1- Alpay Özgür



2- Arif Can



3- Hakan Kaya



4- Mustafa Raşit Yılancı



5- Ömür Akar



6- Şevket Gök



7- Yılmaz Yangın



YALOVA:

1- Hasan Topçular

2- Sami Bahçekapılı

3- Şaban Önder Dönmez





YOZGAT:




1- Cevdet Kaya



2- Yunus Yılmaz



3- Mahmut Ertuğrul



4- Tuncer Bozyokuş



5- İbrahim Hakan



6- Mutlu Hacı



7- Nuri Atmaca



8- M. Atilla Saygı



9- Ayhan Şahan



10- İlker Gönen,



11- Mesut Özdemir



12- Tuna Çetin



13- Soner Sel



ZONGULDAK:

1- Mehmet Salih Dal

2- Hamdi Ayan

3- Ayhan Danacı

4- Gürkan Gülay

5- İsmail Altay
Listede bir kısım eksik iller mevcuttur daha sonra ilave edilecektir




İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.