Saadet Partisi milletvekili aday listesini açıkladı
Büyük Birlik Partisi’yle ittifak yaparak seçime giren Saadet Partisi, 07 Haziran milletvekili genel seçimi aday listesini açıkladı. 

Saadet Partisi aday listesi şöyle:

ADANA 1 YAKUP BUDAK
ADANA 2 AHMET ŞAHİN
ADANA 3 İBRAHİM ÖNER
ADANA 4 RİFAT ÖREK
ADANA 5 HAMZA ÇALIŞKAN
ADANA 6 VELİ ŞAHİN
ADANA 7 SÜLEYMAN ŞENOGUL
ADANA 8 MEHMET ÖZTÜRK
ADANA 9 MUSA AKTAŞ
ADANA 10 YILDIRAY SARI
ADANA 11 İSMAİL AKTAŞ
ADANA 12 HALİL RÜZGAR
ADANA 13 HUZEYFE TURUNÇ
ADANA 14 HAKAN BALCI
ADIYAMAN 1 MEHMET FATİH ÇİÇEK
ADIYAMAN 2 ERDEM ASLANCAN
ADIYAMAN 3 RAMAZAN ÖZBEY
ADIYAMAN 4 ALİ SALIK
ADIYAMAN 5 BEKİR DURMUŞ
AFYONKARAHİSAR 1 HALİT KUŞ
AFYONKARAHİSAR 2 KADİRCAN AKİŞ
AFYONKARAHİSAR 3 YAŞAR KARAKAYA
AFYONKARAHİSAR 4 BEKİR DALDAL
AFYONKARAHİSAR 5 MEHMET AKKOYUN
AĞRI 1 KEMAL ATMACA
AĞRI 2 ÖMER AKBULUT
AĞRI 3 MEHMET FARUK ÇETİNEL
AĞRI 4 İDRİS YILDIRIM
AMASYA 1 HASAN ARSLAN
AMASYA 2 LEVENT ŞENOL
AMASYA 3 MURAT DANIŞKAN
ANKARA 1 1 REMZİ ÇAYIR
ANKARA 1 2 TEVFİK EREN
ANKARA 1 3 MEHMET ZİYATTİN TOKAR
ANKARA 1 4 GÖKHAN TÜZÜN
ANKARA 1 5 İSRAFİL BAYRAKCİ
ANKARA 1 6 HİKMET KARACA
ANKARA 1 7 ERSAN BİLGİN
ANKARA 1 8 ORHAN ŞAHİN
ANKARA 1 9 YUSUF SUNAR
ANKARA 1 10 FATMA BAĞÇECİ
ANKARA 1 11 ZÜBEYT BOZKURT
ANKARA 1 12 ABDURRAHMAN YILMAZ
ANKARA 1 13 ALİ İHSAN KAYAASLAN
ANKARA 1 14 FAZLI CENTİLMEN
ANKARA 1 15 İRFAN AKBAYIR
ANKARA 1 16 BARIŞ EZER
ANKARA 1 17 YASİN ŞEN
ANKARA 1 18 ALİ ÇIRAK
ANKARA 2 1 MUSTAFA DESTİCİ
ANKARA 2 2 SELAHATTİN ŞENLİLER
ANKARA 2 3 İLYAS TONGÜÇ
ANKARA 2 4 HAYRETTİN ÇAL
ANKARA 2 5 MUSTAFA YILMAZ
ANKARA 2 6 ÖMER EREN
ANKARA 2 7 FATİH BEYAZIT
ANKARA 2 8 GÖKHAN TEZCAN
ANKARA 2 9 MURAT KILIÇ
ANKARA 2 10 AYLA ŞAN
ANKARA 2 11 BURHAN GÜMRÜKÇÜ
ANKARA 2 12 YILMAZ YARAR
ANKARA 2 13 YENER KILIÇ
ANKARA 2 14 MAHMUT DEMİR
ANTALYA 1 SÜLEYMAN BURGAN
ANTALYA 2 VEYSEL DEMİR
ANTALYA 3 HÜSEYİN SARICA
ANTALYA 4 HALİL GÜZEL
ANTALYA 5 MEHMET İSLAMOĞLU
ANTALYA 6 YILMAZ DERİN
ANTALYA 7 İLHAMİ DEMİRAL
ANTALYA 8 GÜLBEYAZ KURT
ANTALYA 9 FATİME ÜRAZ
ANTALYA 10 MAHMUT BAKIR
ANTALYA 11 HÜSNÜ UYSAL
ANTALYA 12 EKREM ASLAN
ANTALYA 13 AYTUR ÇETECİ
ANTALYA 14 MEHMET AKBURAK
ARTVİN 1 GÜLTEKİN SOYDAN
ARTVİN 2 METİN SAYAR
AYDIN 1 MEHMET YETER
AYDIN 2 ŞERAFETTİN AKYÜZ
AYDIN 3 ALİ İHSAN YILMAZ
AYDIN 4 MUSTAFA GÜYÜM
AYDIN 5 AKMAN GÜLER
AYDIN 6 SÜLEYMAN ATEŞ
AYDIN 7 RIZA EKŞİ
BALIKESİR 1 KADİR TALYURT
BALIKESİR 2 ZEKİ UÇAR
BALIKESİR 3 AHMET PINAR
BALIKESİR 4 OSMAN DOLANBAY
BALIKESİR 5 İSMAİL GÜGEN
BALIKESİR 6 HATİCE EREN
BALIKESİR 7 BARBAROS MURAT ŞAVKIN
BALIKESİR 8 MEHMET ÖNAL
BİLECİK 1 EBUBEKİR DEMİRKAN
BİLECİK 2 MEVLÜT ÖZDEMİR
BİNGÖL 1 SÜLEYMAN AYTUNÇ
BİNGÖL 2 İLHAN UZUN
BİNGÖL 3 NURETTİN ÇİFTÇİ
BİTLİS 1 BÜLENT ASLANHAN
BİTLİS 2 RESUL DENİZ
BİTLİS 3 YUNUS BİŞKİN
BOLU 1 VEYSEL ÇETİNKAYA
BOLU 2 MEHMET TAN
BOLU 3 GÖKHAN YILMAZ
BURDUR 1 MUSTAFA DÜZGÜN
BURDUR 2 ABDURRAHMAN SARI
BURDUR 3 ABDULLAH ACAR
BURSA 1 TEMEL KARAMOLLAOĞLU
BURSA 2 SELİM SAİT TERZİOĞLU
BURSA 3 SALİH UÇAK
BURSA 4 GÖKHAN GERÇEK
BURSA 5 ABDULAZİZ ÖZKILIÇ
BURSA 6 İSMAİL ÖZDEMİR
BURSA 7 SELAHATTİN ÇELT
BURSA 8 BURAK ÇELİK
BURSA 9 İSMAİL ASLAN
BURSA 10 SEVİM ÇİÇEK
BURSA 11 MURAT ÇALIŞKAN
BURSA 12 BAHRİ URGUN
BURSA 13 ZAFER BİRİNÇ
BURSA 14 MEHMET AKBABA
BURSA 15 DOĞAN MÜFTÜOĞLU
BURSA 16 AYŞE BENLİOĞLU
BURSA 17 TANER KELEŞ
BURSA 18 METİN ÇORAKLIK
ÇANAKKALE 1 ŞABAN SARI
ÇANAKKALE 2 CEM HAKAN ŞALCİ
ÇANAKKALE 3 ALİ ALGÜL
ÇANAKKALE 4 YUSUF HURŞİTOĞULLARI
ÇANKIRI 1 MURAT ÇİFTCİ
ÇANKIRI 2 SAİT YILMAZ
ÇORUM 1 AHMET BÖLÜKBAŞ
ÇORUM 2 YUSUF YILDIZ
ÇORUM 3 MEHMET BALOĞLU
ÇORUM 4 SİNAN YILMAZ
DENİZLİ 1 MEHMET EFE
DENİZLİ 2 HÜSEYİN KÜÇÜKTAŞÇI
DENİZLİ 3 NAMIK SELCUK
DENİZLİ 4 HALİL İBRAHİM ERİM
DENİZLİ 5 FATMA KARACA
DENİZLİ 6 BEKİR GİRİTOĞLU
DENİZLİ 7 KAMİL SELCUK
DİYARBAKIR 1 MEHMET DADAK
DİYARBAKIR 2 MUHAMMET MUHYETTİN KAYAN
DİYARBAKIR 3 MEHMET NAFİ EZGİN
DİYARBAKIR 4 SAİT TUTUŞ
DİYARBAKIR 5 YUNUS YILDIRIM
DİYARBAKIR 6 YUSUF YILDIRIM
DİYARBAKIR 7 SULTAN TOPCU
DİYARBAKIR 8 MAHMUT ALTUN
DİYARBAKIR 9 MURAT ÖKSİZ
DİYARBAKIR 10 HASAN KARABULUT
DİYARBAKIR 11 ENGİN DOĞRU
EDİRNE 1 ALİ ERHAN DEMİRKIRAN
EDİRNE 2 ARİF KÖROĞLU
EDİRNE 3 SEÇKİN ÖZTÜRK
ELAZIĞ 1 MUSTAFA SELAMİ EKİCİ
ELAZIĞ 2 BEKİR KILIÇ
ELAZIĞ 3 İBRAHİM ÖCAL
ELAZIĞ 4 MUSA HACIBEKİROĞLU
ERZİNCAN 1 BEKİR GÜZEL
ERZİNCAN 2 ALİ CEBECİ
ERZURUM 1 ATİK AĞDAĞ
ERZURUM 2 HÜSEYİN FARUK ŞAHİN
ERZURUM 3 FAİK ÇALIK
ERZURUM 4 AHMET EŞREF YILMAZ
ERZURUM 5 CAHİT KARADAĞ
ERZURUM 6 SAVAŞ DİLER
ESKİŞEHİR 1 FESİH BİNGÖL
ESKİŞEHİR 2 HALİL EVGİ
ESKİŞEHİR 3 MURAT ÇİNİTAŞ
ESKİŞEHİR 4 ARMAĞAN BULUR
ESKİŞEHİR 5 NAZİF AYAZ
ESKİŞEHİR 6 YASİN YENTÜRK
GAZİANTEP 1 İHSAN KAYA
GAZİANTEP 2 AHMET NECATİ ÜLKER
GAZİANTEP 3 ATİLLA GÖKÇEK
GAZİANTEP 4 ABDULLAH ÖZTÜRK
GAZİANTEP 5 AYŞE DEMİRÇUBUK
GAZİANTEP 6 ATİLLA AKBULUT
GAZİANTEP 7 MEHMET GÖKÇEK
GAZİANTEP 8 ŞIHMÜSLÜM YILDIRIM
GAZİANTEP 9 İLYAS GÖBELEK
GAZİANTEP 10 EYYÜP KILIÇ
GAZİANTEP 11 AHMET ANAR
GAZİANTEP 12 MEHMET HAYRİ GÖREN
GİRESUN 1 SÜLEYMAN TEKBAŞ
GİRESUN 2 ZÜHDÜ TAHTACI
GİRESUN 3 DAVUT TEPEYURT
GİRESUN 4 SÜMEYYE GÜNDOĞDU
GÜMÜŞHANE 1 ŞERİF ERDAL
GÜMÜŞHANE 2 ADEM KAYA
HAKKARİ 1 YAĞIZ KIZILKAYAĞ
HAKKARİ 2 İDRİS ÇİFTÇİ
HAKKARİ 3 MEHMET MERMER
HATAY 1 NECMETTİN ÇALIŞKAN
HATAY 2 NEVİN ZEYTİNELİ
HATAY 3 METİN YEŞİLKAYA
HATAY 4 YAŞAR NARLI
HATAY 5 ATİLA EROL
HATAY 6 FATİH ÖZER
HATAY 7 MEDET REÇBER
HATAY 8 BESTAMİ AVCI
HATAY 9 MEHMET NURETTİN HOCAOĞLU
HATAY 10 MUSTAFA ERTAÇ
ISPARTA 1 CEVAT GENÇAY
ISPARTA 2 AYŞE TAŞÖREN
ISPARTA 3 DİNÇER DEMİREZEN
ISPARTA 4 ÖMÜR BARBAROS
MERSİN 1 KAPTAN KARTAL
MERSİN 2 SONER ÇONTAR
MERSİN 3 ALİ İHSAN KAYA
MERSİN 4 FATİH YENEN
MERSİN 5 HASAN KÖSE
MERSİN 6 BEKİR AYDIN
MERSİN 7 HASAN ERDEM
MERSİN 8 REMZİ YİĞİTALP
MERSİN 9 OBEN BAŞAR
MERSİN 10 MEHMET POLAT
MERSİN 11 SIDIKA RABİA YILMAZ
İSTANBUL 1 1 MUSTAFA KAMALAK
İSTANBUL 1 2 OSMAN TÜFEKÇİ
İSTANBUL 1 3 YILMAZ BAYAT
İSTANBUL 1 4 MUSTAFA MİCAN
İSTANBUL 1 5 ABDULLAH SEVİM
İSTANBUL 1 6 İLYAS BURUNAK
İSTANBUL 1 7 MEHMET DERYA ONUK
İSTANBUL 1 8 İMDAT KÖSOĞLU
İSTANBUL 1 9 DİCLE ŞİT
İSTANBUL 1 10 SAMİ DALTABAN
İSTANBUL 1 11 SELAHATTİN ACAROĞLU
İSTANBUL 1 12 MÜJDAT DURAK
İSTANBUL 1 13 ABDÜLKADİR ARSLAN
İSTANBUL 1 14 KAMİL MUSTAFA BAĞCILAR
İSTANBUL 1 15 YASİN KADIOĞLU
İSTANBUL 1 16 MUHAMMER YİĞİT
İSTANBUL 1 17 MEHMET HAMDEMİRCİ
İSTANBUL 1 18 HASAN KIZILTOPRAK
İSTANBUL 1 19 MEHMET FATİH AKDAĞOĞLU
İSTANBUL 1 20 FEVZİ ARDA
İSTANBUL 1 21 MEHMET HİKMET ERGÜR
İSTANBUL 1 22 SERKAN ARSLAN
İSTANBUL 1 23 AYSUN BAYRAKTAR
İSTANBUL 1 24 MUSTAFA ŞİMŞEK
İSTANBUL 1 25 MUSTAFA ÖNÜGÖREN
İSTANBUL 1 26 KADİR TURAN
İSTANBUL 1 27 HASAN KAHVECİ
İSTANBUL 1 28 SELMA ÖZLÜ
İSTANBUL 1 29 BURAK DÖNMEZ
İSTANBUL 1 30 MUAMMER ATMACA
İSTANBUL 1 31 ABDULHALİM MEŞE
İSTANBUL 2 1 BİROL AYDIN
İSTANBUL 2 2 FİKRET DAŞ
İSTANBUL 2 3 MUSTAFA KAYA
İSTANBUL 2 4 MUSTAFA ARABUL
İSTANBUL 2 5 LÜTFİ KİBİROĞLU
İSTANBUL 2 6 ADEM KARACA
İSTANBUL 2 7 BİLAL AY
İSTANBUL 2 8 YAŞAR SAYAN
İSTANBUL 2 9 ZEYNEL KESKİN
İSTANBUL 2 10 CİHAN ŞERBET
İSTANBUL 2 11 FATMA NEVİN GÖKÇE
İSTANBUL 2 12 HASAN KARAASLAN
İSTANBUL 2 13 ERGÜN KAYA
İSTANBUL 2 14 KENAN HELVALI
İSTANBUL 2 15 EROL URHAN
İSTANBUL 2 16 İBRAHİM SÖĞÜT
İSTANBUL 2 17 ADEM AKBULUT
İSTANBUL 2 18 NAZMİ KALKAR
İSTANBUL 2 19 PAKİZE YÜZBAŞIOĞLU
İSTANBUL 2 20 AYTEKİN KURT
İSTANBUL 2 21 ABDULKADİR BEKTAŞ
İSTANBUL 2 22 EROL HACİGÜL
İSTANBUL 2 23 MUHAMMED EMİN TOPSAKAL
İSTANBUL 2 24 ŞEREF KANBER
İSTANBUL 2 25 LEVENT ÇOTUK
İSTANBUL 2 26 TEVFİK DAG
İSTANBUL 3 1 MESUT DOĞAN
İSTANBUL 3 2 BAYRAM KARACAN
İSTANBUL 3 3 ALİ İHSAN GÜNDOĞDU
İSTANBUL 3 4 TOLGA ARAL
İSTANBUL 3 5 NAGEHAN GÜL ASİLTÜRK
İSTANBUL 3 6 HÜSEYİN AKTAŞ
İSTANBUL 3 7 BEKİR DEMİRKAYA
İSTANBUL 3 8 METİN TÜRKOĞLU
İSTANBUL 3 9 BÜLENT KAYA
İSTANBUL 3 10 HASAN AYDIN
İSTANBUL 3 11 MUSTAFA BAĞRIAÇIK
İSTANBUL 3 12 AYHAN ÖZDEMİR
İSTANBUL 3 13 OSMAN BAŞ
İSTANBUL 3 14 İRFAN BULUT
İSTANBUL 3 15 YAŞAR AVCI
İSTANBUL 3 16 SAVAŞ ÜNGÖR
İSTANBUL 3 17 ADNAN ŞAHİN
İSTANBUL 3 18 ALİ KARAHASANOĞLU
İSTANBUL 3 19 TUNCER KOĞA
İSTANBUL 3 20 HALİS GÜRKAN EREN
İSTANBUL 3 21 EBRAR BEZCİ
İSTANBUL 3 22 SAADET KAYA
İSTANBUL 3 23 MUHAMMET RESULOĞLU
İSTANBUL 3 24 GÜVEN KÜÇÜKHÜSEYİN
İSTANBUL 3 25 YAŞAR ÇERİBAŞ
İSTANBUL 3 26 HANDAN GEZEN
İSTANBUL 3 27 MESUDE DÖNMEZ
İSTANBUL 3 28 ŞABAN YAVUZ
İSTANBUL 3 29 YAŞAR YILMAZ
İSTANBUL 3 30 MUSTAFA DUMAN
İSTANBUL 3 31 ORHAN BABACAN
İZMİR 1 1 AHMET GÜRHAN
İZMİR 1 2 TURHAN TUTUMLU
İZMİR 1 3 EMİN GÖKTAŞ
İZMİR 1 4 SELÇUK KAVUŞAN
İZMİR 1 5 ZEMZEM YILDIZ
İZMİR 1 6 CEMAL ARIKAN
İZMİR 1 7 SERKAN UYAR
İZMİR 1 8 MÜMİN BAŞTÜRK
İZMİR 1 9 MUSTAFA ESER
İZMİR 1 10 MEHMET BOZBEY
İZMİR 1 11 CAVİT BABUR
İZMİR 1 12 MUSTAFA ÇAĞLAR
İZMİR 1 13 NAZİLE ŞANAL
İZMİR 2 1 BAYRAM SAKARTEPE
İZMİR 2 2 YAŞAR BİÇİNCİ
İZMİR 2 3 CENK KILIÇ
İZMİR 2 4 ARİF GEMİCİ
İZMİR 2 5 SUNA CANITEZ
İZMİR 2 6 FAHRETDİN SAÇ
İZMİR 2 7 VEDAT KOLUKISA
İZMİR 2 8 SEZAİ ÖZCAN
İZMİR 2 9 ORHAN YILDIRIM
İZMİR 2 10 MENDERES BOZKURT
İZMİR 2 11 MURAT ZAHRAN
İZMİR 2 12 ALİ KOYUGÖLGE
İZMİR 2 13 İMDAT SEDAT FİDAN
KARS 1 MEVLÜT AYÇİÇEK
KARS 2 ERKAN USLU
KARS 3 SELAMİ ALTUN
KASTAMONU 1 MUHAMMED EMİN TİTİZ
KASTAMONU 2 SATILMIŞ KÜLÇE
KASTAMONU 3 AYHAN GÜNDOĞDU
KAYSERİ 1 ALİ SARAÇOĞLU
KAYSERİ 2 DURAN SOYUĞUR
KAYSERİ 3 RAMAZAN SİLAY
KAYSERİ 4 MÜKREMİN ÇUHADAR
KAYSERİ 5 ADNAN COŞKUN
KAYSERİ 6 MEHMET AYDIN
KAYSERİ 7 AYSEL BÜYÜKBAŞ
KAYSERİ 8 İSMAİL ÇELEBİ
KAYSERİ 9 İBRAHİM ÖZBEK
KIRKLARELİ 1 ALİ DEMİR
KIRKLARELİ 2 SEVİM SEZGİ DEMİR
KIRKLARELİ 3 SALİH MEHMET AYDIN
KIRŞEHİR 1 HÜSEYİN ESERER
KIRŞEHİR 2 MUSA BÜLBÜL
KOCAELİ 1 HASAN BİTMEZ
KOCAELİ 2 SERHAT DUYAR
KOCAELİ 3 ZAFER MUTLU
KOCAELİ 4 REMZİ KAYA
KOCAELİ 5 RECEP SARIDOĞAN
KOCAELİ 6 REYHAN ŞENGÜN
KOCAELİ 7 KADİR EFE
KOCAELİ 8 YUSUF AKSU
KOCAELİ 9 İBRAHİM BIYIKLI
KOCAELİ 10 METİN TUNCA
KOCAELİ 11 FATİH POLAT
KONYA 1 TACETTİN ÇETİNKAYA
KONYA 2 MEHMET CEMAL ERKOÇ
KONYA 3 HASAN HÜSEYİN UYAR
KONYA 4 MEHMET EMİN BOZKULAK
KONYA 5 MUSTAFA DERBENTLİ
KONYA 6 MAHMUT SEMİH AÇA
KONYA 7 HÜSEYİN SAYDAM
KONYA 8 HASAN TÜRKSOY
KONYA 9 MEHMET PARLAK
KONYA 10 ABDULKADİR GÜZEL
KONYA 11 FATİH ORUÇ
KONYA 12 MEHMET RÜŞTÜ AÇIKSÖZ
KONYA 13 SİNAN TOPRAK
KONYA 14 YASİN BAĞCİVAN
KÜTAHYA 1 HALİL HAMZAOĞLU
KÜTAHYA 2 MEHMET CEMAL TANRIKULU
KÜTAHYA 3 FATİH BOZAN
KÜTAHYA 4 GÖKALP ÖZCENGİZ
MALATYA 1 OSMAN CEMALİ MARASALI
MALATYA 2 SEMA ALTUNTAŞ
MALATYA 3 MUSTAFA SERTKAYA
MALATYA 4 TURAN ODABAŞ
MALATYA 5 DERVİŞ ERDOĞAN
MALATYA 6 CUMALİ AKÇA
MANİSA 1 MURAT SANCAK
MANİSA 2 ADNAN YÜKALAN
MANİSA 3 SÜLEYMAN AVCI
MANİSA 4 AHMET ÇİFTÇİ
MANİSA 5 SEVİM KURAN
MANİSA 6 MUHİTTİN SADAN
MANİSA 7 SEYDİ AHMET ŞEN
MANİSA 8 ABDULLAH YILMAZ
MANİSA 9 AYDAN İLTER
KAHRAMANMARAŞ 1 HAŞİM YANAR
KAHRAMANMARAŞ 2 ÖMER POLAT
KAHRAMANMARAŞ 3 ALİ KIVRAK
KAHRAMANMARAŞ 4 ERKAN PINARBAŞI
KAHRAMANMARAŞ 5 HASAN KIZILDAĞ
KAHRAMANMARAŞ 6 KADİR GÜNDEŞ
KAHRAMANMARAŞ 7 AHMET HOCAOĞLU
KAHRAMANMARAŞ 8 ABDİ ASLAN
MARDİN 1 TEVFİK AHMET ÖZAL
MARDİN 2 ABDURRAHMAN KIZILBOĞA
MARDİN 3 AHMET İLETMİŞ
MARDİN 4 ABDULLAH ÇELİK
MARDİN 5 ARİFE TÜRKMEN
MARDİN 6 AHMET OĞUZ
MUĞLA 1 ÖMER ULUDAĞ
MUĞLA 2 ALİ ÇELİK
MUĞLA 3 GÜLFEM OKUR
MUĞLA 4 ARİF BURAK YILMAZ
MUĞLA 5 İLHAN ÖZLER
MUĞLA 6 HASAN ALÖKMEN
MUŞ 1 ABDULLAH SAĞLIK
MUŞ 2 KEMAL İNDİÇ
MUŞ 3 MEHMET ŞAH SABAK
NEVŞEHİR 1 UĞUR KELEŞ
NEVŞEHİR 2 ALİ KOLBAŞI
NEVŞEHİR 3 ABBAS BÜKEN
NİĞDE 1 NİHAT ALTIPARMAK
NİĞDE 2 İSMAİL YILDIRIM
NİĞDE 3 OSMAN AKTAŞ
ORDU 1 MUHİTTİN AÇICI
ORDU 2 MUAMMER BİLGİÇ
ORDU 3 NECATİ KIRIŞ
ORDU 4 ABDULLAH İSTİKBAL
ORDU 5 ÜMİT AKDENİZ
RİZE 1 SALİH UZUN
RİZE 2 SAİT EKSİLMEZ
RİZE 3 ŞABAN ALİ DİLSİZ
SAKARYA 1 İSMET AKSOY
SAKARYA 2 EYÜP YILDIRIM
SAKARYA 3 SUAT HAYRİ ÇİLLİOĞLU
SAKARYA 4 FİKRET ÖZER
SAKARYA 5 GÜRBÜZ PERTEV
SAKARYA 6 OĞUZHAN COŞKUN
SAKARYA 7 ABDULLAH SATIR
SAMSUN 1 ALİ VURAL
SAMSUN 2 HÜSEYİN KÖZ
SAMSUN 3 SALİH ŞEN
SAMSUN 4 TURHAN BAYRAKTAR
SAMSUN 5 BİLAL ARSLAN
SAMSUN 6 SEÇKİN KATRANCI
SAMSUN 7 HASAN ÖZTÜRK
SAMSUN 8 FATİH AY
SAMSUN 9 TALİP SANÇAR
SİİRT 1 FAHRETTİN NAZLIER
SİİRT 2 HİDAYET ÇETİN
SİİRT 3 BARIŞ ÖZCAN
SİNOP 1 MEHMET ALİ ÖZGÜR
SİNOP 2 HASAN ÜÇÜNCÜOĞLU
SİVAS 1 DOĞAN ÜRGÜP
SİVAS 2 DURSUN COŞAR
SİVAS 3 MERYEM ÜSTÜNDAĞ
SİVAS 4 ÜZEYİR MARAŞLI
SİVAS 5 FATİH RÜŞTÜ GÖKÇEN
TEKİRDAĞ 1 TURAN DEMİRCAN
TEKİRDAĞ 2 AHMET KARABACAK
TEKİRDAĞ 3 FATMA BİRNUR TAMCI
TEKİRDAĞ 4 MUSTAFA ÖZKAN
TEKİRDAĞ 5 ZEKERİYA YILDIZ
TEKİRDAĞ 6 KEMAL SÜRAT
TOKAT 1 NİZAMETTİN AYDIN
TOKAT 2 YAVUZ AYIK
TOKAT 3 SADİ ARHAN
TOKAT 4 MEHMET ŞAHİN
TOKAT 5 ALİ KÜÇÜK
TRABZON 1 MUHİTTİN HAMDİ YILDIRIM
TRABZON 2 YAHYA AKSU
TRABZON 3 SELÇUK ÖZDERYA
TRABZON 4 ALİ ÜZÜM
TRABZON 5 MUSTAFA YILMAZ
TRABZON 6 MEHMET KOÇ
TUNCELİ 1 MUHAMMED NEDİM SADAK
TUNCELİ 2 FETHİ KAYA
ŞANLIURFA 1 OSMAN YILDIRIM
ŞANLIURFA 2 MUSTAFA ÇAVCI
ŞANLIURFA 3 YASİN KURT
ŞANLIURFA 4 NECMETTİN TEKİN
ŞANLIURFA 5 HALİL YİĞİT
ŞANLIURFA 6 TARIK ÇINAR
ŞANLIURFA 7 HACI KARADAŞ
ŞANLIURFA 8 FERHAT TAMBURACI
ŞANLIURFA 9 ESMA ÇİFTÇİ
ŞANLIURFA 10 ALİ TARKUN
ŞANLIURFA 11 İBRAHİM CULFA
ŞANLIURFA 12 YILMAZ BAKİ
UŞAK 1 RAMAZAN YAVUZ ACAR
UŞAK 2 ALTAN ARAS
UŞAK 3 YASİR KARATURP
VAN 1 ÖZAY İLHAN
VAN 2 MEHMET SAİT SEVEN
VAN 3 UĞUR ÇİÇEKEL
VAN 4 FATİH GÜLEŞCE
VAN 5 AYHAN GÜLMEZ
VAN 6 MEHMET FATİH EBİNÇ
VAN 7 AYŞE AKSONA
VAN 8 MUSTAFA TERİM
YOZGAT 1 BİNAT DOĞAN
YOZGAT 2 EKREM DEMİREL
YOZGAT 3 ALİ CEYLAN TEKİN
YOZGAT 4 HÜSNÜ ZEKİ
ZONGULDAK 1 YUSUF ÇETİN
ZONGULDAK 2 AHMET ÇOLAK
ZONGULDAK 3 DERYA ÖZMEKİK
ZONGULDAK 4 ABDULLAH GÜNAYDIN
ZONGULDAK 5 MUSTAFA TAŞCI
AKSARAY 1 AHMET KARAMAN
AKSARAY 2 YUSUF ÇEKİÇ
AKSARAY 3 MUHAMMET BOZTOPRAK
BAYBURT 1 ÜNSAL KARABULUT
BAYBURT 2 ŞAHİN ERKUL
KARAMAN 1 ALİ ÇİFTÇİ
KARAMAN 2 HÜSEYİN ÇOBAN
KIRIKKALE 1 FARUK VURGUN
KIRIKKALE 2 EMİNE KÖKSAL
KIRIKKALE 3 RAMAZAN GÖZALAN
BATMAN 1 RECEP ER
BATMAN 2 RIZA KARABULUT
BATMAN 3 MURAT KURTBAŞ
BATMAN 4 İBRAHİM GÜNEŞ
ŞIRNAK 1 HACİ GÜNEŞ
ŞIRNAK 2 MEHMET İPEK
ŞIRNAK 3 MEHMET ŞERİF EKMEN
ŞIRNAK 4 ZEKİ BEGİŞ
BARTIN 1 ÜNAL YURTBAY
BARTIN 2 SELAMİ ÜNSAL
ARDAHAN 1 HAKAN ÇAPAN
ARDAHAN 2 SALİH AKYÜZ
IĞDIR 1 MEHMET ŞAKİR KADIOĞLU
IĞDIR 2 YUSUF UZGUR
YALOVA 1 TALİP BAYBURTLU
YALOVA 2 MEHMET SELAMİ METE
KARABÜK 1 SONER MALKOÇ
KARABÜK 2 HÜSNÜ LATİF ALPER
KİLİS 1 ŞERİF KARAKURT
KİLİS 2 MEHMET SALİH ÖZOĞUZ
OSMANİYE 1 OSMAN EROĞLU
OSMANİYE 2 FUAT ARIKAN
OSMANİYE 3 RECEP KÖKEN
OSMANİYE 4 MEHMET ALİ KAYA
DÜZCE 1 BİRKAN MERTOL
DÜZCE 2 YELİZ ALTINKAYNAK
DÜZCE 3 AHMET SERDAR ERDEM


Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner211