Alexa

Erim Uğurlu Adına Yapılan Paylaşımlara Dikkat!

Hollanda Türk Federasyon Genel Sekreteri Erim Uğurlu adına açılan sahte twitter ve facebook hesaplarından yapılan paylaşımlara dikkat!

Erim Uğurlu Adına Yapılan Paylaşımlara Dikkat!

Hollanda Türk Federasyon Genel Sekreteri Erim Uğurlu adına açılan sahte twitter ve facebook hesaplarından yapılan paylaşımlara dikkat çekerek, sosyal paylaşım sitelerinden adına açılan sahte hesaplardan ahlaka uygun olmayan ve Türk topluma arasına fitne tohumları ekmeye çalışan paylaşımlar yapıldığını belirtti.

Hollanda Türk Federasyon genel sekreteri Erim Uğurlu'nun basın bildirisi şöyle:

Kasım 2016 ve Şubat 2017’de adıma açılan sahte twitter ve facebook hesaplarından geride kalan kopyalar maalesef tekrar sosyal medya aracılığıyla paylaşıma sunulmuştur. Bu sahte hesaplarla şahsım hedef gösterilmek, Türk toplumu arasında gerginlik çıkarmak ve toplumun bazı kesiminlerini provoke etmek istenmektedir.

Bu sahte hesaplarda insanlığa sığmayan ahlak dışı sözler kullanılarak kadınlarımıza laf atılmaktadır. Bir de işi etnisiteye indirerek Kürt ve Türk kavgası çıkarılmak istenmektedir. Geçmişte yapılan sahte hesap paylaşımlarında olduğu gibi, yine savcılığa şikayet dilekçemi vermiş bulunmaktayım. Umarım ki, zaten uzun zamandır bu işi takip eden savcılık bu sefer neticeye ulaşır ve suçluları bulur. Benim adıma açılan bu sahte hesaplarla hiçbir alakamın olmadığını tekrar belirtmek isterim.

Saygılarımla, Erim Ugurlu

ERİM UĞURLU KİMDİR?

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2018, 19:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
ziyaretçi
ziyaretçi - 10 ay Önce

Erim Uğurluya büyük geçmiş olsun. Bu iftirayı atıp yayanlar nasıl hesap vereceksiniz Allaha onu düşünün.