Alexa

İLLİ EĞİTİM BAKANI SELÇUK' TAN GURUR VERİCİ MEKTUP

Bafra Atatürk Ortaokulu, Fen BilimleriÖğretmeni Mehtap YILMAZ' a, Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK' tan kutlama ve teşekkür mektubu geldi.

İLLİ EĞİTİM BAKANI SELÇUK' TAN GURUR VERİCİ MEKTUP

Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK, Bafra Atatürk Ortaokulu, Fen Bilimleri Öğretmeni Mehtap YILMAZ' a, kutlama ve teşekkür mektubu gönderdi.

Bakan Selçuk tarafından Bafralı Mehtap Yılmaz'a gönderilen mektup şöyle:

Sayın Mehtap YILMAZ,

Kıymetli Meslekdaşım, "Öykülerde Fen " adlı kitabınızı memnuniyetle aldım. Başöğretmen Mustafa KemalAtatürk' ün " Öğretmen bir kandile benzer, kendini tüketerek, başkalarına ışık verir. " veciz sözünde de anlam bulduğu gibi yaptığımız meslek büyük fedakarlıklar gerektiren, dünyanın en saygın mesleğidir. Özverili çalışmalarınızla bu saygıyı sonuna kadar hakediyorsunuz.
Saygı ve sevgilerimle. 

Bafra Atatürk Ortaokulu Fen Bilimleri Öğretmeni Mehtap Yılmaz, Öykü Ekibi öğrencileriyle Bafra Kaymakamı Ahmet ADANUR' u ziyaret etmişti.Mehtap öğretmen görev yaptığı Bafra Atatürk Ortaokulu Müdürü İsmail ERKANLIOĞLU ve Ökü Ekibi ile Samsun Milli Eğitim Müdürü Coşkun ESEN' i de makamında  ziyaret edip   "Öykülerde Fen" adlı proje hakkında bilgiler vermişti.

Fen Bilimleri Öğretmeni Mehtap YILMAZ  "Öykülerde Fen" adlı kitap ve çalışmaları ile ilgili olarak şöyle dedi:

Geçen yıl tutturdugum Fen Günlükleri' nin verdiği fikirle, buralara kadar gelen bir çalışma oldu  "Öykülerde Fen" Kitabı.
Öğrencilerim Fen ile oturup Fen ile kalkar oldular. Sadece Fen dersinde, ögrendiklerini gözlem yapmalarını, gözlemlerini de öyküleştirmelerini istedim.

Öykuler coştu gitti. Ben, yine bir hayalimi daha öğrencilerimle birlikte böylecegerçekleştirdik. Çok mutluyuz. Maddi manevi tüm destekçilerimize teşekkürler. Kitabımız çıktı. Emeği geçen herkese teşekkürler. " 

Haber :Oktay ZERRİN- Bafra

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2019, 22:40
YORUM EKLE