Alexa
banner314

Work and Travel 2019 Fiyatları Belli Oldu

Üniversite öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği Work and Travel, her yıl binlerce kişiye unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Work and Travel 2019 Fiyatları Belli Oldu
banner327

Üniversite öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği Work and Travel, her yıl binlerce kişiye unutulmaz bir deneyim sunuyor. Hem Amerika’da dilini geliştirme hem de para kazanma imkanı sağlayan programda, gün geçtikçe başvuru sayısı artıyor. Bu nedenle gelecek yazı nasıl geçireceğini şimdiden planlamak ve erken başvuru önem kazanıyor. Peki, Work and Travel 2019 programına dahil olmak istediğinizde sizi nasıl maliyetler bekliyor?

Programa katılım şartlarını karşılamanız halinde yolculuğunuz ve konaklamanızla ilgili birçok önemli detay danışmanlık şirketleri tarafından ayarlanıyor. Bunun için sizden talep edilen Work and Travel 2019 ücretleri 2000-2500 dolar arasında yer alıyor. Yabancı bir ülkede en büyük sorun olan konaklama, danışmanınız tarafından sizin için organize ediliyor. Gideceğiniz şehre karar verdikten ve konaklayacağınız yeri öğrendikten sonra tek yapmanız gereken yolculuk tarihini beklemek ve valizinizi hazırlamak. 

Work and Travel Vizesi

Öğrencisiniz ve düzenli bir işiniz yok. Konsolosluğa gittiğinizde bu durum vize almanız konusunda size büyük bir engel teşkil edebilir. Tek başınıza bir maceraya atılmak ve yurt dışında bir yaz geçirmek isterseniz, harcayacağınız paranın yanı sıra vize konusu da önünüze aşılması zor büyük bir duvar olarak çıkabilir.

Fakat işinde uzman şirketler, Amerika vizesi konusunda da size yardımcı oluyor. Tüm belgelerin toplanması ve başvurunun yapılması konusunda en büyük destekçiniz olan danışmanınız, kısa sürede tüm işlemlerin yapılmasını sağlıyor. Bunun için ödeyeceğiniz tutar ise standart; 160 dolar. Work and Travel şirketleri arasında firmanızı dikkatli seçmeniz gerekiyor.

Uçak Bileti Fiyatları

Work and Travel 2019 erken rezervasyonlarında en önemli avantajlardan biri de uçak bileti. Son dakikaya kalan başvurularda kayıtlar dolduğu ve dilediğiniz şehri seçemeyeceğiniz gibi uçak biletleri fiyatları da oldukça yükseklerde seyredebiliyor. Dudak uçurtan fiyatlarla karşılaşmak istemiyorsanız şimdiden Work and Travel başvurunuzu yapabilir ve gelecek yaz harika bir maceraya atılabilirsiniz. Bu yolda sizi bilgi ve birikimleriyle destek olacak Westline International danışmanları ile tüm işlemlerinizi kolayca halledebilir, size en uygun işi bularak Amerika’da dilinizi geliştirirken para biriktirmenin keyfini yaşayabilirsiniz. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali yurdakul
ali yurdakul - 7 ay Önce

çok güzel bir program bu gitmiştim ve çok memnun kalmıştım. tüm watçılara selam olsun :)

banner307

banner325