Alexa

Yeni Müfredata Uygun 2. Sınıf Kazanım Testleri Testhocasi.com’da

Test Hocası, 2. Sınıf öğrenciler için yeni müfredat uyumlu pratik ve hızlı çözümlü online kazanım testleri hazırladı.

Yeni Müfredata Uygun 2. Sınıf Kazanım Testleri Testhocasi.com’da

Test Hocası, 2. Sınıf öğrenciler için yeni müfredat uyumlu pratik ve hızlı çözümlü online kazanım testleri hazırladı. 2. Sınıf öğrenciler için Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi ve İngilizce derslerinde onlarca soru ile kazanımlar sağlanıyor. Test Hocası testleri, EBA testleri ve MEB testleri çerçevesinde tasarlanıyor. Çeşitli türdeki ücretsiz kazanım ve kavrama testleri ile öğrenciler başarılarına katkı sağlıyor.

EBA kazanım testleri ile uyumu cevaplı çözümlü sorular, kolay kullanılan bir sayfada sunuluyor. Ana sayfadaki menü alanından sınıfı seçtikten sonra öğrencilerin seviyelerine uygun testlere ulaşılabilir. MEB kazanım testleri uyumlu yüzlerce soru 2. Sınıf öğrencilerin kazanımına sunuldu.

Test Hocası 2. Sınıf kazanım testleri test çöz seçeneği ile soruların şıkları seçiliyor ve bir sonraki soruya geçiliyor. Cevaplı çözümlü sorular ilerledikçe yeni sorularla karşılaşılıyor. Soruların cevaplanması tamamlanınca kaç saniyede soruların çözüldüğü, kaç sorunun doğru, kaç sorunun yanlış olduğu gibi bilgiler yer alıyor. Ayrıca, soruları tek tek inceleyerek, sorunun doğru ve yanlış şıkları da görülebilir. Testin sonunda çözülen testi “mükemmel”, “iyi” gibi ifadelerle değerlendiriyor.

Test Hocası testlerini çözerken sayfadan ayrılmadan aşağıdaki dersler seçilerek, farklı bir teste geçebilirsiniz. Böylece, sayfalar arasında zaman kaybetmeden farklı bir test çözme imkanı bulabilirsiniz. Online olarak test çözme imkanı ile öğrenciler kendi kendilerine ders çalışabilir.

Test Hocası kazanım testleri, MEB kazanım testleri veya EBA kazanım testleri ile yüzde 100 uyumludur. Her sınıf için farklı konu başlıklarında onlarca soru bulabilirsiniz. Ders kaçıran veya tekrar yapmak isteyen öğrenciler, kullanımı kolay sayfalarındaki kazanım testleri ile derslerinden geri kalmayacak! Testhocasi.com, online bağlantı imkanı olan her yerde ve her alanda cevaplı çözümlü sorular ile derslerinize ve başarınıza katkı sağlıyor.

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2019, 15:45
YORUM EKLE