Alexa
banner322

İstanbul’da Araba Kiralamak Bu Kadar Kolay mı?

İstanbul dünyanın en güzel ve de en büyük şehirleri arasında yer alıyor. İki yakanın birbirinden ayrı güzelliklerini kısa zamanda gezmenin yolu ise, araba kiralamaktır.

İstanbul’da Araba Kiralamak Bu Kadar Kolay mı?

İstanbul dünyanın en güzel ve de en büyük şehirleri arasında yer alıyor. İki yakanın birbirinden ayrı güzelliklerini kısa zamanda gezmenin yolu ise, araba kiralamaktır. Bunun için birçok araç kiralama firmasının kapısını çalıp, hangisinin daha uygun fiyata hizmet verdiğini öğrenebilmek çok zordur. Ancak online araç kiralama siteleri sayesinde İstanbul’a gelmeden önce aracınızı havalimanından veya istediğiniz bir noktadan almanız mümkündür.

Nasıl ama?

Online araç kiralama siteleri, birbirinden farklı firmalarının sundukları fiyatları listeler. En uygun fiyatı size sunar. Ancak bazı online araç kiralama sitelerinin bu işlemi çok başarılı şekilde yerine getirdiğini söyleyemeyiz. Yetersiz bir yazılımla yapılan aramalar ve getirilen sonuçlar üzerinden rezerve edeceğiniz aracın aslında müsait olmadığını öğrenebilirsiniz. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için Vivi üzerinden araç kiralamayı seçebilirsiniz.

Vivi, gelişmiş yazılımı sayesinde araç müsaitlik durumuna göre en uygun fiyata sahip araçları bulur ve listeler. Size ise, sadece liste içerisinde aracı seçmek ve gerekli bilgileri girdikten sonra ön ödemeyi yapmanız kalır. Vivi üzerinden araç kiralamak için ön ödeme yapmanız yetiyor. Yani kira bedelinin tamamını ödeme gibi bir durum söz konusu olmuyor.

İndirimli araba kiralamak için tıklayınız.

İstanbul’daki en ucuz araçlar Vivi’de!

İstanbul’un iki yakasını da gezme planınız varsa, ekonomik sınıf bir araç kiralamanız iyi olacaktır. En ucuz ekonomi sınıfı araç içinse Vivi üzerinden arama yapmanız yeterlidir. Böylece en ucuz arabayı kiralayabilir ve paradan tasarruf edebilirsiniz. Araçla ilgili iptal ve erteleme gibi işlemleri de Vivi üzerinden online olarak yapabiliyorsunuz. https://vivi.com.tr ye girin ve fiyatları karşılaştırın.

Vivi nasıl çalışıyor?

İstanbul’da araç kiralamak için Vivi en iyi adrestir. Yapmanız gereken hangi havalimanından aracınızı teslim almak istediğinizi seçmektir. Ya da, daha farklı bir bölge belirlemeniz de mümkündür. Bölgenizi belirledikten sonra arama yapmanız ve liste içerisinde size en uygun aracı seçmeniz gerekir. Vivi, araç özelliklerinin, iptal koşullarının ve tüm masraf bilgilerinin yazılı olduğu bir listeyi size sunar. Bu liste içerisinden karşılaştırma yaparak kendi kriterlerinize en uygun araç modelini seçerek aracınızı hemen hazır hale getirebilirsiniz.

YORUM EKLE