Alexa

Afrin’de Çatışmada şehit Sayımız 8’e Yükseldi

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından yapılan açıklamaya göre, 1 Mart 2018 tarihinde Afrin’de icra edilen operasyonlarda 8 askerimiz şehit oldu, 13 asker yaralandı 

Afrin’de Çatışmada şehit Sayımız 8’e Yükseldi

Vatanımıza musallat olan teröristlere karşı sınır ötesinde operasyonlara katılan mehmetçiklerimizden 8 şehidimizin acı haberi Türkiye'yi yasa boğdu.

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Zeytin Dalı Harekâtı'nda kapsamında Afrin’de icra edilen operasyonlar esnasında 8 askerin şehit olduğunu, 13 askerin yaralandığını açıkladı. 


TSK’dan yapılan yazılı açıklamada, “Zeytin Dalı Harekatı kapsamında 1 Mart 2018 tarihinde Afrin’de icra edilen operasyonlar esnasında 8 kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, 13 kahraman silah arkadaşımız yaralanmıştır. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu saldırıda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehitlerimizin kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır, tedavileri için süratle tahliye edilen yaralılarımıza acil şifalar dileriz” denildi.

 

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2018, 01:53
YORUM EKLE