Yandex Metrika

Alaattin Çakıcı'dan Takipçisine Çarpıcı Cevap!

Yeraltı Dünyasının ünlü kabadayı Alaattin Çakıcı, "Türkiye Cumhuriyetinin ve İslam Dünyası'nın en hassas duygusu mescidi aksa'dır. "

Alaattin Çakıcı'dan Takipçisine Çarpıcı Cevap!
01 Ağustos 2017 Salı 16:02

Kırıkkale Cezaevi'nde yatmakta olan Alaattin Çakıcı, yeni mektubunda bir takipçisine cevap verdi.

Yeralıtı dünyasının ünlü kabadayı Alaattin Çakıcı Daha önce göndermiş olduğu mektupta İsrail'e tepki göstermiş ve bizde bunu Kapsamhaber'de Alaattin Çakıcı'dan İsrail'e Sert Tepki! başlığıyla haber yapmıştık. Çakıcı bu mektubuyla ilgili yeniden bir mektup yazarak, yapılan yorumlarda verilen mesajların bazılarının dikkatinden kaçtığını belirterek takipçisinin, "Bir arkadaş diyorki Abi; Araplarla ile ilgili lütfen kitap okursanız arapların Türklere yaptığı zulümü daha iyi anlarsın"  yorumuna şöyle cevap verdi.

DÜNYA'YI İKİBUÇUK DEFA DOLAŞTIM

"Kaç yaşında olduğunu bilmiyorum, gençsin senin 60 senede okuyacağın bileceğin ömrünün yetmeyeceği 3 bin tane kitap okudum, 49 yılda ülkemde ve dünyanın her yerinde kitap okudum senin evinde pozitif ilimlerden islam tarihinde 5 bin tane kitap var mı? hayatım boyunca 3 bin tane değişik içerikte kitap okudum. Dünyayı 2 buçuk defa dolaştım. At gözlüğü ile değil, dünyanın bütün kıtalarına ayak bastım. 130'un üzerinde ülke dolaştım. güneşlenmeye gitmedim içki içmeye gitmedim. Sana bazı şeyleri hatırlatmak isterim. Cumhuriyet tarihini dizayn edenlerin bazılarının gözünden kaçmıştır, ama bunlar devletimizin arşivlerinde mevcuttur." dedi.

MUSTAFA KEMAL DAĞILAN ORDUYU ŞAM'DA TOPLADI

"1. Dünya harbine bizi sokan 4 kişiden 3'ünün mason olduğunu biliyormusun?" diyerek açıkamasına devam eden Çakıcı; "Bunlardan bir tanesi babası müderris, dedeside deli ormanlı da bir dini alimdi. Bir yıl hukuk mektebinde okuduktan sonra PTT görevlisi olarak Makedonya'ya tayin edilen Talat paşa son derece namuslu, onurlu ve şerefli idi. Ama ne yazıkki mason du. Diğeri, Cavit bey; masundu ittihat terakki'nin askeri kanadının en güçlü iki adamından biri Cemal Paşa idi. tehcirde ermenilere çok büyük yardım yaparken Suriye'de aynı Cemal paşa, 11 tane güçlü aşiret reisinin ya kendisini, ya çocuklarını idam ettirdiğini biliyor musun? Suriye'den Osmanlı çekilirken Cemal paşanın yerine gelen Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal, Dağılan orduyu Şam'da topladı. Sırtını toroslara verip ingilizlerin Türk düşmanı olan Şerif Hüseyin'in çapulcuları ve İngilizleri hüsrana uğrattığı ingilizlere karşı onurlu bir direniş gösterdi. Burada, İngilizler ve şerif Hüseyin'in çapulcu takımları yok edildi." ifadelerini kullandı.

Çakıcı mektubuna şöyle devam ediyor:

SADUN PAŞA ARAPTIR BİLİYOR MUSUN?

Askerin bir bölümünün terhis edilerek silah ve mühimmatı milletvekili ile Kilise göndermiştir. Antep, urfa ve Maraş'a gelen tüm silahlar Kilis üzerinden gelmiştir. Antep, Urfa ve Maraş direnişinde kendisi de Adana üzerinden İstanbul'a intikal etmiştir. Osmanlı'ya zarar veren Araplar, şerif Hüseyin ve adamları, Medine muhasarası' nda Kuzey Irak'ta Nuri Sait Paşa ile İngilizler işbirliği yapmak kaydıyla Osmanlıyı arkasından vurmuştu. Bir suni aşireti reisi olan Sadun Paşa ve aşireti Osmanlı askerlerine önden yol açarak anadoluya girmesini sağlamıştır.

Aynı Sadun Paşa Urfa müdafasında mücadele etmiş büyük bir kahramandır. Sadun Paşa,Türkiye Cumhuriyetinde milletvekilliği yapmıştır. Bu da bir araptır biliyor musun?

Suriye cephesinde bazı arap köyleri dağılmış ve Şam'da dağılan orduyu Atatürk toplayarak, amacı zaiyat vermeden toroslara varabilmekti.

Arap köyleri evlerinde bulunan her türlü küçük baş hayvanları ve yiyecekleri Osmanlı ordusuna sunduğunu biliyormusun?

Türkiye Cumhuriyetinin ve İslam Dünyası'nın en hassas duygusu mescidi aksa'dır.

Filistine gelince; Çanakkale'den Filistin'e kaydırılan 125. Türk alayı tek neferine kadar alay sancağını açarak Filistin topraklarında hakkın şehadetine kavuşmuştur.

ŞEREF ve NAMUS...

Evet şerif Hüseyin yanlısı, ingiliz yanlısı Filistinliler bir Türk evladını evlerinden içeriye alıp hayatını kurtarabilirlerdi. Biz bunları bilmiyor muyuz zannediyordunuz? Ama Filistinliler'e kadar orada yatan binlerce şehidimizin mezarı var. Şerif Hüseyi'nin, Nuri Said'in Cemal Paşa'nın haksız yere idam edildiği Suriye'de ki 11 Arap aşiretinin hatalarını hiç kimse 250 milyonluk bir arap dünyasına mal edemez.

Her toplumda her dinden iyi insan da vardır. İslam toplumunda el-kaide ve DEAŞ gibi islamın ve insanlığın düşmanı olanlarda vardır. İyi mü'min de vardır. Bu millet iktidar ve koltuk için birbirlerini ötekileştireceğine hilal veya yıldızın altında develeti savunmak iyi bir vatandaş olmanın gereği şeref ve namusudur. 

Sevenlerime saygılarımla arz ederim.


Kaynak: KAPSAMHABER


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
ata türk - 7 ay önce
iyide sayın cakıcı o zaman ne yapalım onlar araptı diye m kemal o dönemde 32 de araplara bakınız pislik içinde medeniyetsizlik içinde ateşten gömlek içinde yanıyorlar medeniyet degişim ister ve arap dünyasındaki rezillik biizm onları nasıl örnek alabilecegimiz kanısına vardırabilir ki . modern toplumlarda gericilik işş görmez islam dini, araplara inmiş ve arapların asırlardır hali ne Allahları var nede diinleri
Avatar
bora aydemir - 7 ay önce
alattin abimiz çok güzel ifade etmiş kendisini tebrik ediyor ve en kısa süre içersinde ceza evinden kurtulur ve huzura kavuşur inşAllah
Avatar
Yaşar yelekin - 7 ay önce
Yoruma ne hacet.Allah razı ola abimizden
Avatar
Yücel ramazan - 7 ay önce
Çok teşekkür ederim koca reis ALAADDİN ÇAKICI abimiz bizi aydınlattığın için Rabbim tez zamanda biz sevenlerine seni kavuştursun Allaha emanet ol
Avatar
Halis - 7 ay önce
Agbim dogru söylüyor
Avatar
Agnostik Solcu Atatürkçü - 7 ay önce
Filistinliler çok mu masum? Hepsi sırtımızdan bıçakladı. Bugün tedavüldeki arapların ellerinde dolanan 1 Ürdün Dinarı üzerinde ingilizlerle şerif hüseyin var. Arap İsyanı diye. Hala hainlik yapıyorlar hala. Peygamberin sözü var. Tüm hadis kitaplarında yazar. Türkler Arpalar tarafından öldürülmedikçe yokedilmedikçe kıyamet kopmayacaktır diye. Bu arapların dilide dini de milletide uzak dursun bizden. Son kabadayı dava adamı Çakıcı abimize acil şifalar, saygılar. O derin tarih bilgisi ve geniş dünya görüşleriyle hepimizin yüreklerini fethetmiştir.