Alexa

Anti Terör Tim'i Farz Oldu

PKK gibi silahlı terör örgütlerinin şehre inmesini ve şehirlerde faaliyet göstermesini engelleyecek tek çıkar yol ANTİ-TERÖR TİMİ’dir.

Anti Terör Tim'i Farz Oldu
15 Temmuz  FETÖ darbe girişimiyle birlikte Türkiye’yi tehdit eden terör odaklarının  faaliyetlerini  bir süre durdurması kafaları karıştırdı.

15 Temmuz öncesinde terörist faaliyetler hız kesmeden devam ederken  15 temmuz sonrasında  bir müddet mola vermiş olmaları darbe girişimiyle,  PKK ve IŞİD gibi törörist faaliyetlerin bir ilişkisi var mı, yok mu araştırma konusu oldu.  

Son haftalarda ise faaliyetlerini hunharca devam ettiren teröristler son olarak dün akşam Gaziantep’te bir düğün evine yapılan bombalı saldırısıyla birlikte vahşetlerini ortaya koydular.
Gelen son haberlerde 22 vatandaşın öldüğü 94 vatandaşın ise yaralandığı bilgisi Türk milletini derinden üzmüştür.

Türkiye’yi  derinden sarsan terör faaliyetlerinin artmasından korkuluyor.

TERÖRİST FALİYETLERİNE ANTİ-TERÖR TİMİ

Güvenlik kuvvetlerimizin yetmediği anlaşılmaktadır. Türkiye’nin çok kısa zaman içinde terör örgütlerini inlerinde basacak, saklandıkları yerden çıkaracak, peşlerinden gidecek ANTİ-TERÖR bir timi hazırlamak zorundadır. ANTİ-TERÖR timi yasadışı terör örgütlerinin en çok korktuğu bir yapıdır.

PKK gibi silahlı terör örgütlerinin şehre inmesini ve şehirlerde faaliyet göstermesini engelleyecek tek çıkar yol ANTİ-TERÖR TİMİ’dir.  Şehirlerden terörist unsurların arındırılmasında çok önemli olan bu özel TİM, teröristlerin korkulu rüyası olacaktır.
 
GARABEY
 

 
Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2016, 11:42
YORUM EKLE