Alexa
banner314

Bakan'dan İbrahim Erkal açıklaması

Sağlık Bakanı Recep Akdağ Erzurum Valiliği ziyareti esnasında, İbrahim Erkal'ın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğunu açıkladı.

Bakan'dan İbrahim Erkal açıklaması
banner327

 Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Erzurum Valiliğini ziyaret etti. Daha sonra  2017 yılı 2. İl Koordinasyon Kurulu toplantısına katılan Recep Akdağ toplantı sonrasında  yaptığı basın açıklamasında , Erzurumlu sanatçı İbrahim Erkal’ın sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Bakan Akdağ, açıklamasında şöyle dedi:

"Biz Türkiye olarak kucak açtığımız Suriyeli kardeşlerimizin hele hele böyle zalimce bir saldırıdan sonra kucak açtığımız Suriyeli kardeşlerimize kucak açtık tedavilerini yaptık. Bu işleri hiç bilmeyenler bile şunu bilirler. Bir sağlık kuruluşu hastalarını aldığı zaman o adli tabiple birlikte değerlendirir, meselenin adını koyar. Biz bu vazifeyi yerine getirdik. Ayrıca Dünya Sağlık Örgütünden, Kimyasal Silahları Yasaklama Örgütünden gözlemcileri de çağırdık. Ayrıca İbrahim Erkal’ın sağlık durumuyla ilgili bu sabah ben malumat aldım, dün de görüşmüştüm başhekimle. Maalesef İbrahim Erkal’ın sağlık durumu ciddiyetini muhafaza ediyor. Herhangi bir olumlu yöne doğru eğilim yok. Arkadaşlarımız gayret ediyor." 

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2017, 15:47
YORUM EKLE

banner307

banner325