Alexa
banner322

Balayı Villası Kiralamak Artık Çok Kolaylaştı

Kiralık balayı villaları her geçen gün artıyor ve bu artış sayesinde balayı çiftlerinin tam olarak istediği özelliklerdeki balayı villaları da seçenekler arasına giriyor.

Balayı Villası Kiralamak Artık Çok Kolaylaştı

Kiralık balayı villaları her geçen gün artıyor ve bu artış sayesinde balayı çiftlerinin tam olarak istediği özelliklerdeki balayı villaları da seçenekler arasına giriyor.

Balayı tatiline çıkacak olan yeni evli çiftler aylar öncesinden başlayan düğün telaşının yarattığı yorgunluğu atmak istiyorlar. Sakin, huzurlu ve özgürce tatil yapmak isteyen çiftler balayı villası kiralamak için internette araştırma yapıyorlar.

Bazı çiftlerin sadece dinlenebilecekleri havuzlu villa isterken, bazıları jakuzili balayı villası istiyorlar, bazılarıysa havuzu dışarıdan görünmeyen muhafazakar villa talebinde bulunuyorlar.

Herkesin isteğine hitap edecek kadar çeşitli özelliklere sahip kiralık balayı villası seçeneklerini pazara sunan www.tatilimden.com firması yetkilisi Murat Bilgin en fazla talebi jakuzili balayı villası için aldıklarını söylüyor. Firmalarının özellikle balayı çiftlerine önem verdiğini, balayı tatiline gelen misafirlerine özel sürprizler hazırladıklarını ve balayı çiftlerinin bu sürprizlerden çok hoşlandığını söyledi.

Kiralık Jakuzili Balayı Villası olarak bünyelerinde 60 metrekare ile 200 metrekare arasında farklı büyüklükte ve özellikle çok sayıda villa bulunduğu belirten Murat bey, bu villaların erken rezervasyon döneminde yoğun ilgi gördüğünü söyledi. Düğün ve balayı tarihi daha önceden belli olduğu için villa kiralamak isteyen balayı çiftleri, istedikleri özelliklerdeki villalarda tatil yapabilmek için erkenden ön rezervasyon yaptırırlarsa hayal ettikleri gibi bir tatili yapacaklarını dile getiren Murat Bey, mutlaka balayı çifti olduklarını belirtmeliler ki biz de onlara küçük sürprizlerimizi hazırlayalım dedi.

Ayrıca ön rezervasyon konusunda kolaylıklar sağlanıyormuş. Beğendiğiniz villa için maksimum %20 ön ödeme alınıyor. Geri kalan tutar villaya girişte ödeniyor, ayrıca 30 gün öncesine kadar rezervasyonunuzu iptal etmek isterseniz paranız tamamen iade ediliyor.

YORUM EKLE