Alexa

BIA İLE YABANCI ALICI REKORU...

CNR Expo Yeşilköy'de organize olan edilecek dünyanın en büyük mobilya fuarı CNR İMOB'un 18'incisi için geri sayım başladı.

BIA İLE YABANCI ALICI REKORU...

22-27 Ocak 2019 tarihleri arasında, CNR Expo Yeşilköy'de organize olan edilecek dünyanın en büyük mobilya fuarı CNR İMOB'un 18'incisi açılıyor...

Özellikle yurt dışından büyük bir ilgi olan CNR İMOB Uluslararası İş Geliştirme Departmanı'nın da desteği ile hayata geçirilen ve toplam 11 milyon dolarlık bir yatırım yapılan Global Pazar İstihbarat Sistemi'nin, alanlarında uzman 240 personeli CNR İMOB için yoğun mesai harcadı.

Bu sistem ile dünyanın dört bir yanından mobilya alıcılarını fuara davet ederek, ihtiyaçları doğrultusunda Türk firmaları ile buluşturulması için önemli adımlar atıldı. Özellikle farklı ülkelerden mobilya alımı yapan ve daha önce Türkiye pazarına girmemiş alıcılar bu sistem sayesinde fuara getirilecek. BIA sisteminin katkısıyla bu yıl yabancı alıcı oranında, en az yüzde 20 artış sağlanacak.

Bu yıl, özellikle Almanya, Fransa, İtalya, Rusya, Katar, Irak ve Suudi Arabistan gibi çok sayıda ülke alıcılarının 30 bin online bilet aldığı fuar, 41 bini yabancı, 120.000'in üzerinde ziyaretçi ağırlayacak.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE