Alexa

Bim Aktüel Ürünler Kataloğu - 9 Ocak 2018 İndirimli Bim Market Ürünleri

Bim Aktüel 9 Ocak 2018 Kataloğu Özel Kampanyaları İle Yayınlandı. Salı Gününe Özel. Bim Market İndirim Broşürü Toplam 2 Sayfadan Oluşuyor.

Bim Aktüel Ürünler Kataloğu - 9 Ocak 2018 İndirimli Bim Market Ürünleri

Bim Aktüel 9 Ocak 2018 kataloğu en özel kampanyaları ile yayınlandı. Müşterilerinin indirim beklentilerini her zaman en iyi ve en kaliteli şekilde karşılayan Bim Market, bu hafta yine herkesin ilgi odağı olacağa benziyor. Çünkü hafta içi yayınlanan katalogda yok yok. 9 Ocak Bim aktüel kataloğu içerisinde yer alan indirimleri ve fırsatları merak edenler için yazımızın devamında detaylı bir inceleme gerçekleştirdik. İşte bu hafta Bim market raflarında yerini alacak olan indirimli ürünler ve kampanyalar…

9 Ocak 2018 Bim Aktüel Ürünler Kataloğunu Takip Edin

Hafta içi ve hafta sonu ayrı ayrı hazırladığı kataloglar ile müşterilerinin her zaman beğenisini toplayan Bim market, bu hafta yine birbirinden özel ürünlerini en uygun fiyatlara sunduğu 9 Ocak 2018 Bim aktüel ürünler kataloğunu yayınladı.

Giyimden gıdaya, teknolojiden oyuncağa hemen hemen her kategoride indirime giden marketler zinciri, yine çok özel kampanyalarını sizler için hazırladı. Biz de bu kampanyaları bekleyen herkes için detaylı bir inceleme gerçekleştirdik. Kampanya ve indirimli ürünlerden anında haberdar olmak, fırsatları yakalamak için sitemizi takipte kalabilirsiniz. İsterseniz bu hafta 9 Ocak tarihinden itibaren geçerli olacak olan ve bir sonraki kataloğa kadar indirimde kalacak olan ürünlerin detaylarına birlikte göz atalım.

Salı gününe özel küçük bir indirim broşürü hazırlayan Bim Marketin kataloğu 2 sayfadan oluşuyor. Broşürün ilk sayfası gıda ürünlerine ayrılmış durumda. Özellikle kahvaltılık ürünlerde ve baklagillerde özel fırsatlar bu hafta siz değerli Bim market müşterilerini bekliyor. Kahvaltı sofralarınızdan eksik etmeyeceğiniz, Bizim Margarin Bim markette bu hafta sadece 5,75 TL. Hem kahvaltılarınızda hem de çay saatlerinizde mis gibi kokan çaylar demleyebilmeniz için bu hafta Doğuş Demlik Süzen Poşet Çay Karadeniz 17,95 TL ve Doğuş Siyah Karadeniz Çayı 54,90 TL fiyatları ile sizleri bekliyor.

Bakliyat ve diğer gıda ürünlerinde de her zaman kaliteyi uygun fiyatlara sizlere sunan Bim aktüel kataloğunda bu hafta Yudum Ayçiçek Yağı 17,95 TL fiyatı ile indirimli ürünler arasında yer alıyor. Saban ürünlerinde indirime giden firmada Saban Şeker Fasulye 8,95 TL, Saban Kırmızı Mercimek 9,45 TL, Saban Kuru Börülce 5,95 TL, Saban Pilavlık Bulgur 4,95 TL, Saban Kuru Börülce 5,95 TL gibi uygun fiyatlarla raflarda yerini alıyor. Yine baklagillerde farklı markaların ürünleri de indirimde. Efsane Pilavlık Pirinç 17,50 TL, Selva Galeta Unu 1,35 TL, Burgu Makarna Ankara 6,95 TL ve Selva Mısır Unu 1,35 TL satış fiyatları ile bu hafta sizleri bekliyor.

Kaynak: https://www.aktuelurun.org/bimaktuel

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2018, 21:58
YORUM EKLE