Alexa

Bütün şehir Bembeyaz Oldu (Okullar Tatil Olacak mı)

Edirne`de şiddetli kar yağışı etkili oldu. Şimdi Edirneliler soruyor,okullar tatil olacak mı? Bir anda bastıran kar. 20-25 dakika içerisinde kenti beyaza bürüyen kar, vatandaşları ve sürücüleri hazırlıksız yakaladı

Bütün şehir Bembeyaz Oldu (Okullar Tatil Olacak mı)

Edirne`de beklenen kar erken geldi. Şehri etkisi altına alan kar 20 dakika içerisinde her tarafı beyaza bürüdü. Şimdi Edirneli öğrenciler merakla bekliyor. Edirne`de okullar tatil olacak mı?

Edirne Valiliği konuyla ilgili açıklama yaptı!


Edirne Valiliğinden yapılan açıklamaya göre; “İlimizde yaşanan yoğun kar yağışı ve muhtemel buzlanma nedeniyle il merkezinde ve tüm ilçelerimizde bulunan resmi-özel ilk ve orta dereceli okullarımız 27 Şubat Salı günü (1 gün) valilik kararı ile tatil edilmiştir. Kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan engelli ve hamile personel de 27/02/2018 tarihinde izinli sayılacaktır” ifadelerine yer verildi.

edirne'de kar yagdi okullar tatil olacak mi

Trafik ekipleri sürücüleri uyarıyor Edirne`de akşam saatlerinde etkisini gösteren şiddetli kar yağışı, vatandaşları ve sürücüleri olumsuz etkiledi. Bir yandan kar yağışının sevincini yaşayan öğrenciler kar topu oynarken, diğer yandan da sürücüler trafikte zorlukla ilerlemeye çalıştı.

edirne'de kar tatili var mi

Kaynak: İHA

YORUM EKLE