Alexa

Cem Küçük'e tepkiler Büyüyor...

Katıldığı bir televizyon programında Mavi Marmara şehitlerine hakaret eden hükümete yakınlığıyla bilinen Cem Küçük sosyal medya üzerinden başlayan tepkiler Türkiye’nin gündemi haline geldi.

Cem Küçük'e tepkiler Büyüyor...

Cem Küçük, katıldığı bir televizyon programında ''Mavi Marmara'daki o manyak tipler. Yani, kafadan İsrail düşmanı, kafadan batı düşmanı kafadan her şeye düşman bir tip var. Garip, garip tipler var bunlarla da bu yolların ayrılması lazım'' ifadelerini kullanmıştı.

Mavi Marmara şehitlerine hakaret eden Cem Küçük'ün bu sözleri sosyal medyayı salladı. Twitter'da Trend Topic olan Cem Küçük'e onbinlerce tepki yağdı.

HADSİZ! AMACIN NE? KİME HİZMET EDİYORSUN?

Cem Küçük’ünbu sözlerine  Sessiz kalmayan Başbakanlık Özel kalem Müdüründen de tepki yağdı. Başbakanlık Özel Kalem Müdürü Abdulkerim Taş, Sosyal medya: ''Mavi Marmara'daki manyaklar ifadesini kullanan hadsiz! amacın ne? Kime hizmet ediyorsun?'' dedi.

İstihbarat kaynaklarından aldığı haberlerle bilinen yazar Ömer Adıyaman yeni iddialarda bulundu.

Adıyaman’ın Açıklamaları Şöyle: “21 Aralık 2015 tarihinde ise sadece girift ilişki ağına işaret etmiş, patolojik vaka olduğunu not düşmüştük. Stratejik akıldan yoksun bu ağlak ismin vukuatı sadece Mavi Marmara değil. 23 Mart 2017'deki skandal paylaşımı. Gelelim bu ağlak ismin siciline: Zonguldak FETÖ evlerinde kalmış, bir dönem FETÖ'nün emrinde hizmet etmiştir. FETÖ ile irtibat ve iltisakından sonra kadına düşkünlüğü ile not düşülen Adnan Oktar'a angaje edilmiştir. Buradan Haber 7'ye köşe yazarı yapılmış, ilk yazısında ve yazılarında ise FETÖ liderine metiyeler dizmişti.”

ADNAN OKTAR SOSYAL MEDYA HESABINDAN CEM KÜÇÜK'E SAHİP ÇIKTI

Ömer Adıyaman'ın "Adnan Oktar'a angaje edilmiştir" dediği Cem Küçük için Adnan Oktar, "Cem Küçük'ü yalnız zannetmesinler. Hiç kimse rahatça ezerim diye heveslenmesin. İrticalen yapılan konuşmada herkes hata yapabilir" diyerek sosyal medya adresinden arka çıktı.

Cem Küçük'e Hükümet ve  Mavi Marmara kanadından gelen tepkiler büyüyor.

'AMA DEMEDEN ÖZÜR DİLERİM'

Görüntülere yönelik eleştirilere yanıt veren Cem Küçük:"Gittiğim her yerde İHH'yı ve 2013'te Somali'ye ziyaretimi hep anlatmışımdır. Dolaşıma sokulan videoyu tamamen amacından saptırılıyor. Mavi Marmara'da şehit düşenlere manyak demem mümkün müdür? O insanları her yerde savunan insan benim. İsrail'i benim kadar eleştiren ikinci bir yazar asla olmamıştır. Bir Müslüman olarak Mavi Marmara'yı savunmayacak kimse yoktur. Başını sonunu anlamadan benim Mavi Marmara'da şehit düşenlere manyak diyeceğimi düşünmek ancak kötü niyettir."

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2017, 10:14
YORUM EKLE