Alexa

Ecrin Bebek Olayı Müge Anlı Programında Şok Ediyor

İki gün önce Samsun’un Vezirköprü ilçesinde cansız bedenine ulaşılan ve yırtıcı hayvanlar tarafından parçalandığı iddia edilen Ecrin bebek ile ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor.

Ecrin Bebek Olayı Müge Anlı Programında Şok Ediyor

Samsun'un Vezirköprü ilçesine bağlı Alancık Mahallesi'nin yaklaşık 6 kilometre uzağında ormanlık alandaki dere yatağında 2 gün önce orman işçilerince Ecrin bebek'e ait ayakkabı ve giysi parçası ile kafatası ve kemik parçaları bulunmasının ardından Jandarma tarafından bölgede inceleme başlatıldı.

Vezirköprü Cumhuriyet Savcısı tarafından yapılan açıklamada, Ecrin bebek bulunduktan sonra bedeninde yapılan ilk incelemeler ile ilgili son dakika bilgilerine yer verildi. Küçük Ecrin’in bedeninde yırtıcı hayvanlara ait diş izlerinin olduğu saptandı. Savcı Kadir Çakmak, "Hayvani müdahale ile mi başladı ilk süreç yoksa insan müdahalesi ile başlayıp sonradan hayvan bulup o şekilde mi müdahale etti onu yapılacak incelemeler sonunda tespit edeceğiz” dedi. Konuyla ilgili açıklama yapan Savcı Kadir Çakmak, "Hayvani müdahale ile mi başladı ilk süreç yoksa insan müdahalesi ile başlayıp sonradan hayvan bulup o şekilde mi müdahale etti onu yapılacak incelemeler sonunda tespit edeceğiz” dedi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile Türkiye’nin gündemine oturan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz, ormanlık alanda kıyafetleri ve ayakkabısından tanınarak bulunmuştu.

Müge Anlı’nın programıyla Türkiye'nin gündemine oturan Ecrin bebek olayında arama çalışmaları devam ederken detaylar da bir bir ortaya çıkmaya devam ediyor. Müge Anlı'nın bugükü programında sıcak bir gelişme yaşandı. Jandarma tarafından Bölgede yapılan Arama ve araştırmalarda Minik Ecrin'in diğer ayakkabısınında bulunduğu belirtildi.

ECRİN KURNAZ NASIL KAYBOLMUŞTU?

Vezirköprü’nün Alancık Mahallesi’ndeki evlerinin önünde oynarken 7 Mayıs’ta öğle saatlerinde kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz’ı aile üyeleri ile mahalle sakinleri aramış, sonuç alınamayınca olay jandarmaya bildirilmişti.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2019, 22:19
YORUM EKLE