Alexa

FSM Motorcular Grubu'ndan "Afrin' Destek konvoyu

Adıyaman'da,TSK tarafından Afrin'de başlatılan Zeytin Dalı Harekatı'na destek ve şehitler için sosyal medya üzerinden başlatılan düzenlenen konvoya destek yağdı.

FSM Motorcular Grubu'ndan "Afrin' Destek konvoyu

Adıyaman'da, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin'de başlatılan Zeytin Dalı Harekatı'na destek ve şehitler için düzenlenen konvoy ilgi topladı.

Adıyaman FSM Motorcular Grubu tarafından sosyal medya üzerinden başlatılan konvoy etkinliğine motorunu alan geldi. Akşam saatlerinde yüzlerce kişinin katıldığı Atatürk Bulvarı Ünal Petrol Kavşağı'nda bir araya gelen vatandaşlar, motosikletleri ve araçlarıyla Adıyaman-Gölbaşı karayolu Çakal Köprüsü mevkiinde bulunan polis uygulama noktasına gitti.

Adıyaman FSM Motorcular

Burada polislere kolaylıklar dileyen ve dualar eden vatandaşlar, daha sonra tekrar konvoy şeklinde şehir merkezine gitti. Şehir merkezinde bir süre ilerleyen konvoy, daha sonra Sümer Meydanı'nda durdu. Burada araçlarından inen vatandaşlar, şehitler için saygı duruşunda bulunup, İstiklal Marşı'nı okudu. Şehitler için yapılan duaların ardından vatandaşlar kent merkezinden ayrıldı.
 

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2018, 22:47
YORUM EKLE