Alexa

Mafya Lideri Sedat Şahin"e Ani Baskın: Yakalandı!

Mafya lideri Sedat Şahin Beykoz'da bir çiftlikte bu sabah gözaltına alındı. Çiftlik evinde yapılan aramalarda bol miktarda silah ele geçirildi.

Mafya Lideri Sedat Şahin"e Ani Baskın: Yakalandı!

Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü ekipleri suç örgütü lideri Sedat Şahin'ni bu sabah Beykoz'da bulunan Öğümcü köyündeki çiftlik evinde göz altına aldı.

Ekipler Sedat Şahin'i Emniyet Müdürlüğüne götürürken çiftlik evinde uzun süre arama yaptı. Çiftlik evinde bulunan bir materyalin riskli olduğu ihtimaline karşı olay yerine bomba uzmanı istendi.

Çiftlik evinin çevresinde güvenlik önlemleri devam ederken olay yeri inceleme ekiplerinin ve bomba imha uzmanlarının çalışması sürüyor.

Daha önce yaşanan olaylarla kamuoyununda sık sık gündeme gelen Şahinler ve Sarallar grubu ile ilgili şuan devam eden bir dava bulunurken bu davayla ilgili yargılamalar sürüyor. Sedat Şahin, Şahinler grubunun lideri olarak biliniyor.

Sedat Şahin'in gizlendiği lüks çiftlik evinde aralıksız olarak arama tarama işlemleri devam ediyor. Yapılan ilk aramalarda, onlarca otomatik silah kaleşnikof, onlarca değişik marka ve çaplarda tabanca ve çok sayıda el bombaları ele geçirildi.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2017, 17:17
YORUM EKLE