Alexa

Mahkum Yakınları Oylarını Kime Verecek?

Alaattin Çakıcı'yı Tedavi Gördüğü Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesinde ziyaret eden Mahkûm Yakınları Derneği (MAYAD) Genel Başkanı Sanatçı Enver YILMAZ, Çakıcı'ya plaket verdi.

Mahkum Yakınları Oylarını Kime Verecek?

Sanatçı Enver Yılmaz MAYAD adına, Alaattin ÇAKICI’ya Onur Plaketi Takdim etti. MAYAD Mahkûm Yakınları Derneği Genel Başkanı Sanatçı Enver YILMAZ mahkum yakınlarının oy vereceği partinin rengini açıkladı.

MAYAD heyeti tarafındah yapılan basın açıklaması şöyle:

Cumhurbaşkanlığında oyumuz Recep Tayyip Erdoğan'nındır. Mahkûm aileleri olarak seçimlerde milletvekili oylarımız MHP'nindir.


Kader mahkûmları ile ilgili özveri ve titizlikle kader mahkûmlarına 'af'fı dile getiren Sayın Bahçeli'nin bu iki isteğini yerine getiriniz. Devlet babadır bazen döver bazen sever, Sayın Cumhurbaşkanım Devlet düşmanlarına hep dövdünüz, Allah yardımcınız olsun. Türkmen Alevilerini ve Kader Mahkûmlarını seviniz. Hani siz '80 Milyon Türkiye olacağız' diyorsunuz ya, lütfen sesimize duyarlı olun. Hep birlikte Türkiye olalım. Hani siz 'sessizlerin sesi' idiniz, lütfen bu sessizlerin sesi olun, Allah’ın rahmeti üzerinizde olsun.

Buradan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve son Türkmen beyi olan ülkücülerin ağabeyi Devlet Bahçeli sizlere oy vereceklerin vasisisiniz. Vasilik Allah katında çok önemli olduğunu biliyorsunuz Esma-ül Hüsna da El Vasinin ne anlam taşıdığını biliyorsunuz. Allah’la aramızdaki bu isteğimizi yerine getirmezseniz bu kul hakkıdır ve mahkeme-i Kübra da millete değil Allah'a sorumlusunuz.

Başta Aziz Türk milletimize Sayın Bahçeli'ye Cumhurun başı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a saygılarımla arz ederim.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner325