Alexa
banner314

Mehmet Ali Ağca, Hollanda'ya Kafa Tuttu

Papa II. Jean Paul’e suikast girişimiyle tüm dünyanın tanıdığı Mehmet Ali Ağca, "Hollanda hükümeti denilen aşağılık çakal sürüsünün, Hollanda caddelerinde Türk milletinin evlatlarını yere atıp köpeklere parçalatmaları, bayraklarımızı çiğnemeleri kabul edilemez "dedi.

Mehmet Ali Ağca, Hollanda'ya Kafa Tuttu
banner327

Papa II. Jean Paul’e suikast girişimiyle tüm dünyanın tanıdığı, Mehmet Ali Ağca, ağır cümlelerle Hollan'dayı yerden yere vurdu. “Hollanda hükümetine, batı emperyalizmine şunu söylüyorum. Akıllı olun, ayağınızı denk alın. Türk milletine dokunan pişman olur” diyen Ağca;  Hollanda hükümetinin bakanlara ve Türk vatandaşlarına uyguladığı politikayla ilgili sert sözler sarfederek; "Türk Milletine dokunan pişman olur, Türk milletinin öfkesi dünyayı yıkar”dedi.

PİŞMAN OLURSUNUZ

Mehmet Ali Ağca, Hollanda hükümetinin bakanlara ve Türk vatandaşlarına uyguladığı politikayla ilgili, “Hollanda hükümeti denilen aşağılık çakal sürüsünün Hollanda caddelerinde Türk milletinin evlatlarını yere atıp köpeklere parçalatmaları, bayraklarımızı çiğnemeleri bu aşağılık hareketleri lanetliyorum. Hollanda hükümetine, batı emperyalizmine şunu söylüyorum. Akıllı olun, ayağınızı denk alın. Türk milletine dokunan pişman olur, Türk milletinin öfkesi dünyayı yıkar” dedi.

Türkiye karşıtı söylemleriyle tepki çeken Hollandalı siyasetçi Geert Wilders’e sert tepki gösteren Mehmet Ali Ağca sözlerini şöyle sürdürdü:

TÜRK MİLLETİ ADINA SÖYLÜYORUM

Hollanda'yı uyardığını söyleyerek tehdit eden Mehmet Ali Ağca;  "Kraliyet Sarayı’nı başınıza yıkarız.  Adam olun. Türk milletinin sabrını test etmeyin. Türk milleti öfkelenirse dünyayı yıkar. Türk milletinin onuru gururu dokunulmazdır. Şunu da söylüyorum. Geert Wilders bu aşağılık hareketlerini terk etmezse ayaklarını kıracağız. Bunu da açık açık bütün dünyaya ilan ediyorum. Yaptıklarımız da yapacaklarımızın teminatıdır. Geert Wilders ve diğer Nazi faşist teröristleri buradan açıkça tehdit ediyorum. Ayağınızı denk alın, yoksa ayağınızı kırarız. Bunu Türk milleti adına da söylüyorum.” dedi.

TÜRKİYE'Yİ KISKANIYORLAR

Avrupa’nın Türkiye’den korktuğunu söyleyen Ağca, “Hastanedeyiz bir hasta Avrupa var. Hasta Avrupa’yı tedavi etmemiz lazım. Türkiye gelişiyor, Türkiye yükseliyor, Türkiye büyük bir dünya gücü olmaya aday. Tabi Avrupa bugün hasta adam, Avrupa bir çöküş sürecinde, siyasi ekonomik sosyal bir çöküş sürecindeki Avrupa Türkiye’yi kıskanıyor. Türkiye’den korkuyor. Dünyayı tekrar Türklerin yönetmesinden korkuyorlar. Bu olayın bir tarafı” dedi.

“GEERT WİLDERS DENİLEN AŞAĞILIK ADAM”

Ağca, bu olayların görünmeyen tarafları olduğunu söyleyerek; "Şimdiye kadar kimsenin temas etmediği, Avrupa’da yükselen Türk İslam düşmanlığı dünyayı yöneten satanist siyonist çetenin bir projesidir. Samuel Huntington’a bir kitap yazdırdılar ‘medeniyetler çatışması’ diye. Bu olaylar bu medeniyetler çatışmasına benzin döken alçakların, provokatörlerin kışkırttığı olaylar maalesef. Bunların ardındaki casuslardan bir tanesi de Hollandalı siyasetçi Geert Wilders’dir. Geert Wilders, satanist siyonist, Hristiyan değil, dinsiz bir adam. Medeniyetler çatışmasını kışkırtmak istiyorlar. Biz bu tuzağa düşmeyiz. Biz büyük Türkiye olarak Avrupa halkını da bu bataklıktan kurtarmak istiyoruz. Bu Geert Wilders denilen aşağılık adam diyor ki, Kuran’ı Kerim yasaklansın. Kuran’ı Kerim’de merhamet var, vicdan var, insanlık var. Kuran’ı Kerim insanlığın ışığıdır. Yasaklanması gereken kitap sizin kitabınız. Talmut şeytanın kitabı Talmut yasaklansın” dedi.

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2017, 23:44
YORUM EKLE

banner307

banner325