Alexa
banner314

"MHP ve Ülkücü Hareket Fetö Etkisinden Kurtarılmalı"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başdanışmanı İlnur Çevik; "MHP'nin ve Ülkücü hareketin FETÖ etkisinden biran evvel kurtulması gerekiyor." diye yazdı.

"MHP ve Ülkücü Hareket Fetö Etkisinden Kurtarılmalı"

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İlnur Çevik yazısında  AK Parti'nin silkelenip kendisine gelmesi, 2002 ruhunu yeniden yakalaması gerektiğini savunarak;"16 Nisan referandumunun neticelerini bardağın yarısı boş veya yarısı dolu tartışmaları ile geçirmenin bir anlamı yok. Halk mesajını vermiştir. Mesajı anlayan ve kendisine çeki düzen veren partiler ve siyasiler bundan sonra başarılı olacak, bunu anlamayan ve hala boş işlerle uğraşanlar ise yok olup gidecektir" diye belirtti.

Çevik'in 'Evini hizaya sokan partiler kazanacak' başlığıyla yayımlanan bugünkü yazısında, 16 Nisan referandumunun neticelerini bardağın yarısı boş veya yarısı dolu tartışmaları ile geçirmenin bir anlamı olmadığını, Halkın mesajını verdiğini, Mesajı anlayan ve kendisine çeki düzen veren partiler ve siyasiler bundan sonra başarılı olacağını, bunu anlamayan ve hala boş işlerle uğraşanlar ise yok olup gideceğini belirtti.

'AK PARTİ' 2002 RUHUNU DÖNMELİ

Başdanışman Çevik şöyle devam ediyor:

"AK Parti'nin silkelenip kendisine gelmesi, 2002 ruhunu yeniden yakalaması gerekiyor. CHP'nin artık gerçek bir sosyal demokrat ve halkçı çizgiye gelmesi gerekiyor. MHP'nin ve Ülkücü hareketin FETÖ etkisinden biran evvel kurtulması gerekiyor. HDP'nin ilerici vasıflarını ortaya çıkarıp PKK etkisinden kesin bir şekilde kurtulması gerekiyor. Bunları yapan kalır yapamayan da tarihe gömülür. İşte herkes için altın bir fırsat."

YORUM EKLE

banner313