Alexa

Samsun'da "21.Yüzyılda Anadolu'da Var olma Mücadelemiz" konferansı

Aydınlar Ocağı Samsun Şubesi tarafından tertip edilen Güvenlik Uzmanı Abdullah Ağar tarafından sunulan 21.Yüzyılda Anadolu'da Varolma Mücadelemiz" konferansı yapıldı.

Samsun'da "21.Yüzyılda Anadolu'da Var olma Mücadelemiz" konferansı

Aydınlar Ocağı Samsun Şubesi tarafından Organize edilen, Abdullah Ağar'ın katılımıyla gerçekleşen "21.Yüzyılda Anadolu'da Varolma Mücadelemiz" konferansı  Büyükşehir Belediyesi Kültür ve sanat Merkezi'inde gerçekleştirildi.

Abdullah Ağar’ın konuşmacı olarak katıldığı Samsun Aydınlar Ocağı’nın organize ettiği “21. yy da Anadolu’da Var Olma Mücadelemiz” adlı konferans ilgi çekti. 

Abdullah Ağar Kimdir?

Abdullah Ağar, 1967 yılında Ankara'da doğdu. Ağar, Eğitim ve öğretim hayatını Ankara'da tamamladıktan sonra 1989 yılında Kara Harp Okulu'ndan mezun oldu. Ağar, Önce komando, daha sonra da Özel Kuvvetler Komutanlığı'nda tim komutanlığı yaptı. Abdullah Ağar, Bestler/Dereler, Gabar, Menteş, Cudi, Deve Geçidi, Dicle, Ergani, Siirt, Şırnak, Diyarbakır, Kuzey Irak, Azerbaycan gibi birçok bölgelerde görevler aldı.

Yüzbaşı iken emekli olan Abdullah Ağar'ın, "5. Tim: Güneş Doğsun İsteriz", "Bir Millet Uyanıyor - 7 Ölüm Dağları Bekler "Cudi Dağı", "Türk Komandoları: Silahın Zülfikar'ın Olsun Mehmetçik", "Ölüm Dağları Bekler Cudi Dağı", "Toprak Mehmet'e Susamışsa: Ülkem Bayrağım Onurum", "Baskın: Biz Bu Dağların Erleri", "Işid ve Irak - Beled el-nifak vel şikak!" isimli kitapları bulunuyor. 

Abdullah Ağar, Milliyetçi Hareket Partisi 24 Haziran'da yapılan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinde MHP'den Ankara milletvekili adayı oldu.

Devamı gelecek

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2018, 00:19
YORUM EKLE