Alexa

Şehidimiz, Kayseri’de son yolculuğuna uğurlandı

Diyarbakır’ın Lice ilçesinde PKK’lı teröristlerle girilen çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Arda Şen, memleketi Kayseri’de son yolculuğuna uğurlandı

Şehidimiz, Kayseri’de son yolculuğuna uğurlandı

Diyarbakır şehit olan Uzman Çavuş Arda Şen, memleketi Kayseri’deki toprağa verildi. 

Dün Diyarbakır Lice’de terör örgütü PKK’lı teröristlerle girilen çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Arda Şen’in cenazesi, memleketi Kayseri’ye getirildi. Şehit Şen'in naaşı, cenaze namazının kılınması için Kalem Kırdı Camii'ne getirildi. Burada öğle namazına müteakiben İl Müftüsü Doç. Dr. Şahin Güven tarafından kıldırılan cenaze namazının ardından şehidin cenazesi top aracına konuldu. Burada vatandaşlar 'Şehitler ölmez vatan bölünmez' şeklinde sloganlar atarak terörü lanetledi. 

Şehidin cenaze namazına; Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Vali Süleyman Kamçı, AK Parti Kayseri milletvekilleri Taner Yıldız, İsmail Tamer, belediye başkanları, kurum, kuruluş ve sivil toplum örgütleri temsilcileri, polis ve askeri erkan, şehidin annesi Ayşe, babası Hayrettin, kardeşleri Hatice, Şamil ve Ömer, nişanlısı Münevver Altınok, yakınları ve vatandaşlar katıldı.
Şehit Şen'in cenazesi toprağa verilmek üzere Pınarbaşı ilçesi Malak köyüne götürüldü.

YORUM EKLE