Alexa
banner314

Şehit Annesi: "Bayram Bizim Neyimize"

Kurban Bayramı öncesi şehit oğlunun kabrini ziyaret eden Mediha Görgülü, "Bu 4. bayram hiç bir şey yerini doldurmuyor. Devamlı yüreğimde bir eksiklik var. Bayram bizim neyimize" diyerek gözyaşı döktü

Şehit Annesi: "Bayram Bizim Neyimize"
banner327

Kurban Bayramı öncesi şehit oğlunun kabrini ziyaret eden Mediha Görgülü, "Bu 4'üncü bayram hiç bir şey yerini doldurmuyor. Devamlı yüreğimde bir eksiklik var. Bayram bizim neyimize" diyerek ağladı.

 
18 Şubat 2016 tarihinde, Diyarbakır-Lice karayolunda, askeri aracın geçişi sırasında düzenlenen bombalı saldırıda tezkeresine 2 ay kala oğlu Jandarma Er Kadir Görgülü’yü şehit veren 57 yaşındaki Mediha Görgülü, Kurban Bayramı öncesi oğlunun kabrini ziyaret etti. Eşi Süleyman Görgülü ile Asri Mezarlıktaki Garnizon Şehitliğine gelen Görgülü, oğlunun mezar taşındaki fotoğrafını öpüp sevdi.

Şehit annesi, içindeki boşluğu hiç bir şeyin dolduramadığını belirterek, "Ne diyeyim ki. Evladını kaybeden anne ne diyebilir. 2016 yılında kaybettim. Bu 4’üncü bayram onun hiç bir şey yerini doldurmuyor. Devamlı yüreğimde bir eksiklik var. Bayram bizim neyimize" diyerek gözyaşı döktü.


 

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2017, 14:26
YORUM EKLE

banner307

banner325