Alexa

Sunucu İkbal Gürpınar: Cumhurbaşkanını arzulayan kadınları en iyi ben bilirim

Sunucu İkbal Gürpınar; İsmet İnönü'nün Lozan’a Nahum isimli bir Yahudi hahamla gittiğini, ‘2023’e kadar Osmanlı topraklarından İslam’ın kökü kazınacak’ sözü verilerek Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulmasına izin vermişler

Sunucu İkbal Gürpınar: Cumhurbaşkanını arzulayan kadınları en iyi ben bilirim

Sunucu İkbal Gürpınar: "2023’e kadar Osmanlı topraklarından İslam’ın kökü kazınacak’ sözü verilerek Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulmasına izin vermişler Lozan'da" dedi.

Atakum Belediyesinin düzenlediği Dünya Kadınlar Günü Programı’na katılan sunucu ve yazar İkbal Gürpınar, İsmet İnönü'nün Lozan’a Nahum isimli bir Yahudi hahamla gittiğini. ‘2023’e kadar Osmanlı topraklarından İslam’ın kökü kazınacak’ sözü verilerek Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulmasına izin vermişler Lozan’da" dedi.

CARİYE İKBAL

Başından çok şeyler geçtiğini ifade eden Gürpınar, "Bir yıl önce üç ayların başladığı gece oğlumla sinemaya gidiyordum. Cep telefonuma bir mesaj geldi. Mesajda: 'Hiç yakıştıramadım size cariye olmak istiyormuşsunuz, internet çalkalanıyor İkbal hanım' dedi. Hemen internete cariye İkbal yazdım. Benim resmim solda sağda 'Cumhurbaşkanını arzulayan kadınları en iyi ben bilirim; zevcesi, cariyesi olmaya razıyım emretsin'. Milyonlarca paylaştılar. Önce inanamadım, defalarca baktım. Öyle Allah kahretsin demedim. İlk lafım ne oldu biliyor musunuz? ‘Hasbünallahü ve nimel vekil, nimel Mevla ve nimen nasir’ dedim. Bunu yapanları çok iyi bildiğim için onlar yatak odalarına kamera yerleştirmekten çok hoşlanırlar. Bir gazeteye verdiğim röportaj yüzünden beni ölüm listesine aldılar. Amerika’dan bana bir mesaj geldi: 'Seni bekleyen hazin sona hazır ol' diye. Mesaja cevap verdim; ‘siz Allah mısınız da benim sonumu biliyorsunuz’ dedim. Cevap vermediler. Burada amaç İkbal’i karalamak değil Cumhurbaşkanımıza laf atmak" diye konuştu.


16 Nisan’ın çok önemli bir tarih olduğunu belirten Gürpınar, “2023 niçin önemli biliyor musunuz? Cumhurbaşkanımız neden bu kadar 2023 diyor. Kitabımda yazdım. Ben bilmiyordum araştırma yapınca öğrendim. İsmet İnönü Lozan’a yanına kimi alarak gitmiş; bilin bakalım! Nahum isimli bir Yahudi hahamla gitmiş. ‘2023’e kadar Osmanlı topraklarından İslam’ın kökü kazınacak’ sözü verilerek Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulmasına izin vermişler Lozan’da. Biz gerçek özgürlüğümüze 2023’te kavuşacağız. Sadece akıllı olalım" ifadelerini kullandı. 
 

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2017, 14:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
İkbal yalakası
İkbal yalakası - 2 yıl Önce

Türkiye Cumhuriyeti 'ni ATATÜRK kurdu ve özgürlük ve bağımsızlığımızı verdi bizlere İkbalcim...ok?
Sen boşa o bazlama kafanı yorma!

Ahmet Demir
Ahmet Demir - 3 yıl Önce

Başları kapalı fakat beyinleri stipriz yapıyor. Kimbilir ne fantazilerle yaşıyorlar.

İkbalsavar
İkbalsavar - 2 yıl Önce

amerikanın da işi gücü yok seninle uğraşacaktı İkbal,az daha yalakalık yap

Ikbal
Ikbal - 2 yıl Önce

Yalaka kevase

Tarik gumus
Tarik gumus - 1 yıl Önce

Ne dinmiş arkadaş din diye diye gotumuzu sıktınız din bireyle Allah arasındadır bunu engellemeye kimin gücü yeter

Deli Kadir
Deli Kadir - 1 yıl Önce

Hangi insan, göremeyeceği yılların sözünü verir ve hangi beyinsiz göremeyeceği yıllar için söz alır. 100 yıl sonrası için anlaşma mı yapılır yahu ahahahah. Lozanı karalicam diye saçmalamalarda zirve yapmışsın ikbal ablacım.

Yunus emre
Yunus emre - 2 yıl Önce

Allaha cok sukurler olsun ve suan sanki 2023 olmasina 90 yil var biz 2017 haberiniz varmı islam da burda rabbimde yukarda

Toprak
Toprak - 1 yıl Önce

VAllahi Allah Gerçekleri görendir önceden bilendir. Ben Emine Erdoğan havası sezdim biraz görünüşte


banner325