Alexa
banner314

Tekne Turu Sezonu Devam Ediyor

İstanbul'da yaşıyor ya da bu güzel şehre misafir olarak geldiyseniz burada yapacağınız en kaliteli aktivitenin tekne turlarına katılmak olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Tekne Turu Sezonu Devam Ediyor
banner327

İstanbul'da yaşıyor ya da bu güzel şehre misafir olarak geldiyseniz burada yapacağınız en kaliteli aktivitenin tekne turlarına katılmak olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Tekne turu yapmak için önünüzde 2 seçenek bulunuyor. Bunlardan birincisi düşük ücretler ödeyerek münferit olarak katılabileceğiniz karışık katılımlı tekne turlarıdır. Bu büyük tekneler Eminönü, Üsküdar, Beşiktaş ve Kabataş sahillerinden günün belirli saatlerinde hareket ederler. Turların büyük bir kısmı yemeksiz olarak yapılmaktadır ancak teknenin içinde çay, kahve, simit, poğaça ve börek gibi aperatif atıştırmalık yiyecekler satılır. Yemekli olarak organize edilen karışık katılımlı turlar da Kabataş sahilinden akşam saatlerinde başlamakta ve yine aynı yerde sona ermektedir. Karışık katılımlı yemekli turlar sadece akşam saatlerinde yapılıyor. İkinci seçeneğiniz ise boğazda özel bir tekne kiralayarak boğaz turu yapmaktır. Bu seçenek ilkine göre biraz daha masraflı olsa da tekne ve diğer tüm detaylar sizlerin istekleri doğrultusunda hazırlandığı için son derece konforlu ve kaliteli bir tekne turu olacaktır. Sabah kahvaltısı, öğlen ya da akşam yemeği yerken boğazda tur yapabilirsiniz. Menü hizmetini boğazda tekne kiralama hizmeti veren şirketlerden alabileceğiniz gibi yiyecek ve içecekleri dışarıdan kendiniz de getirebilirsiniz.

Özellikle sıcak yaz aylarında daha da yoğunlaşan organizasyonlara örnekler vermek gerekirse; evlenme teklifleri, düğünler, nişanlar, mezuniyetler, yıldönümleri, yüzme ve kahvaltı turlarını sıralayabiliriz. Organize edilen tüm turlar hakkında fiyat bilgisi alarak fotoğraf ve video galerilerine bakabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2017, 16:09
YORUM EKLE

banner307

banner325