Alexa

Türk Eğitim Sen Genel Başkanı: İhanet Yok Edilmeli!

Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan, Suriye ve Hakkari sınırında PKK/YPG’li terör örgütünün gerçekleştirdiği hain saldırıyla ilgili Başsağlığı mesajı yayımladı.

Türk Eğitim Sen Genel Başkanı: İhanet Yok Edilmeli!

Halep kentine bağlı Azez ilçesi Hakkari kırsalında  PKK/YPG’li teröristler ile Türk Silahlı Kuvvetleri unsurları arasında çıkan çatışmada 4 şehidimizin ardından Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan açıklama yaparak, ihanetin yok edilmesi gerektiğini söyledi.

Suriye ve Hakkari sınırında terör örgütünün gerçekleştirdiği hain saldırıyla ilgili Başsağlığı mesajı yayınlayan Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve tüm milletimize başsağlığı diledi. 

Genel Başkan Geylan yaptığı açıklamada; “Devletimiz, içeride ve sınır dışında tek bir terörist kalmayıncaya kadar bu kan emici katillerin üzerine kararlılıkla gitmeli, ihaneti yok etmelidir.” ifadelerini kullanarak şu şekilde bir açıklama yaptı:

“VATAN SAĞOLSUN! 

Suriye Azez ve Hakkari sınırımızda 4 şehidimiz var. Ruhları şad olsun. İhanet nereden geliyorsa müdahale meşrudur! Devletimiz, içeride ve sınır dışında tek bir terörist kalmayıncaya kadar bu kan emici katillerin üzerine kararlılıkla gitmeli, ihaneti yok etmelidir.”

KAPSAMHABER

YORUM EKLE