Alexa
banner314

“Yanınızda durmak bize gurur veriyor”

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü ziyaret eden MHP Soma İlçe Başkanı Murat Maan, “Şerefli, namuslu, gururlu ve aynı zamanda akıllı bir belediye başkanımız var. Yanınızda durmak bize de şeref veriyor” dedi.

“Yanınızda durmak bize gurur veriyor”
banner327

SomaHaber- Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Soma İlçe Başkanı Murat Maan ve teşkilat yönetimi Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü makamında ziyaret ederek,"Yanınızda durmak bize de şeref veriyor” diye ifade etti.

Nisan ayında yapılan olağan genel kurul ile göreve gelen Maan, övgü dolu sözler söylediği Başkan Ergün’e,  “Buraya geldiğimizde kendimizi evimizde hissediyoruz. Buradaki arkadaşlarım için ve Soma için rahatlıkla söyleyebilirim ki şerefli, namuslu, gururlu ve aynı zamanda akıllı bir belediye başkanımız var. Bu da bize onur veriyor. Yanınızda durmak bize de şeref veriyor. Soma’da aldığımız geri dönüşler de çok olumlu. Manisa’ya uzağız ama kalben epey yakınız. Milliyetçi Hareket Partisi’nin namına yakışır bir başkanlık yürütüyorsunuz” dedi. 


“Gözümüz, sesimizsiniz”


Yeni seçilen yönetime hayırlı olsun dileklerinde bulunan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, kişiler ve kurumlar arasındaki birliğin önemine vurgu yaparak, “Her şey istişareyle oluyor, kaynaşmakla oluyor. Sizler teşkilatlar olarak bizim gözümüzsünüz, sesimizsiniz. Sahada insanlarla bire bir diyaloğu sağlayacak kişilersiniz.

Teşkilatlar bunun için var. Biz işin icraat noktasındayız. Biz işlerimizi yapıyoruz ancak bunu dillendirecek, anlatacak olan sizlersiniz. Ziyaretiniz beni memnun etti. Her şeyin Manisa’mız, partimiz, ülkemiz için çok daha iyi olmasını ümit ediyorum” diye konuştu. Başkan Ergün, misafirlerine Manisa’ya özgü ürünler hediye etti.

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2017, 00:58
YORUM EKLE

banner307

banner325