Alexa
banner314

Yiğit Bulut: Hepsini açıklayacağım! Yardım edin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başdanışmanı Yiğit Bulut, çok önemli ve bütün insanları ilgilendiren bir konuyu ortaya çıkarıyor.

Yiğit Bulut: Hepsini açıklayacağım! Yardım edin

Cumhurbaşkanı başdanışmanı Yiğit Bulut öyle iddialar ortaya koydu ki, eğer bu doğruysa Türk düşmanlarının Türkiye'ye atom bombası atmasına hiç gerek yok. İnsanlar sadece silahlarla öldürülmez. Gelecek nesillerin sağlıksız hasta nesiller olarak ancak bu şekilde yapılarak karşımıza çıkar. Geleceğimizi öldüren bu zehri sunanlar insanlık düşmanı olarak ilan edilmelidir.

Yiğit bulut nişasta bazlı şekerlerle ilgili kaleme aldığı yazısında "Bu zehirin Türkiye’de kullanımını yaymaya çalışan bir yapılanma var. Hepsini açık edeceğim, bana yardım edin" dedi.

Bulut'un Star gazetesinde “NBŞ… Şeker değil şekerimsi! Şekerimsi değil, bilim insanlarına göre ‘zehir’!” başlığıyla kaleme aldığı makalesi şöyle:


“Sevgili dostlar, sizler de çok iyi hatırlıyorsunuz; Konuyu Türkiye’de 2008’den bugüne çalıştığım her ortamda defalarca gündeme getirdim ve getirmeye de devam edeceğim…

Peki neden bu kadar ısrarla üstünde duruyorum?

Yazdıklarım tekrar da olsa yazacağım!

Sakın konuyu atlamayın!

Sevgili dostlar, ilk defa konuyu gündeme getirip, korkunç gerçekleri araştırmalarım sonucu öğrenince, ‘ne paketli çikolata, ne şekerli içecekler ne de şekerlemeleri’ şahsen tüketemez duruma geldim…

Yediğimiz, içtiğimiz bazı markalarda; ‘tat verenler’ şeker pancarı veya kamışından üretilen, ‘olması gereken’ değil, onun yerine çok daha ucuz olan ‘nişasta bazlı şekerimsiler! kullanılıyor!

Son söz: Çocuklarımızı NBŞ’den koruyabiliyor muyuz? Koruyacağız! Sesime kulak verin, bunu toplumsal bir amaç haline getirelim ve bu zehiri yenelim! Bu zehirin Türkiye’de kullanımını yaymaya çalışan bir yapılanma var. Hepsini açık edeceğim, bana yardım edin! Yaşasın sağlıklı nesiller yetiştiren, tam bağımsız, güçlü, büyük Türkiye…”

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2017, 22:09
YORUM EKLE

banner307

banner313