Alexa
banner314

Bozkurtlarını Sınıra Gönder

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Obama'nın daveti nedeniyle gideceği ABD ziyareti öncesi Esenboğa Havalimanı'nda açıklama yaptı. Erdoğan, yaptığı MHP lideri Bahçeli’ye yönelik yaptığı açıklamada, “Bozkurtlarını sınıra gönder” dedi.

 Bozkurtlarını Sınıra Gönder
banner327
 Devlet Bahçeli'nin PKK'lıların çekilmesiyle ilgili MHP'nin suç duyurusunda bulunduğunu açıklamasına ilişkin de konuşan Erdoğan "Bahçeli bozkurtlarını sınıra göndersin" dedi.

Bahçeli'nin bize verecek hukuk dersi yoktur

MHP’nin attığı adımı değerlendiren Başbakan Erdoğan; “Biz hukuk devletinin dışında hiçbir adım atmış değiliz. Bunlar Bahçeli'nin kendi attığı adımlar olabilir. Terörle mücadeleye yönelik ne ana muhalefetin ne yavru muhalefetin en ufak bir çözüm önerisi olamamıştır. Biz bir çözüm sürecindeyiz ve attığımız adımları hukukun çizdiği çerçevede atarız. Çözüm sürecinde hukukun dışına çıkmayız. Bu konu ile ilgili olacak Bahçeli'nin bize verecek hukuk dersi yoktur. Hükümetimiz gerekenleri bilir.

Bozkurtlarını sınıra gönder

Çekilen PKK'lı 15 midir 25 midir 100 müdür bunu bilemem. Bu soru Bahçeli'ye hizmet eden bir sorudur. Biz hukuk devleti içinde çalışıyoruz. Çağrımız nedir silahını bırakarak çıkmaktan bahsettik. Nasıl girdiyseler çıkış yolunu da bilirler. Bahçeli'ye demek lazım, sen çok güçlüsün bu bozkurtlarınla sınırları koruma altına al. 

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2013, 23:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
ALPAGUT BÖRTEÇİNE
ALPAGUT BÖRTEÇİNE - 6 yıl Önce

bozkurtlar olmasa her tarafta köpekler havlar

banner307

banner325