Alexa
banner314

Demirören'in Öfkeli Anları!!!

TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Türkiye-Çek Cumhuriyeti maçına özel bir atkı yaptırılması için kurmaylarına talimat verdi. Örnek tasarım Beşiktaşlı taraftarlardan istenirken, TFF'ye gönderilen örnek atkı Demirören'i şaşkına çevirdi.

Demirören'in Öfkeli Anları!!!
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), bu akşam Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynanacak Türkiye-Çek Cumhuriyeti karşılaşmasına özel bir atkı yaptırılıp, maça gelen taraftarlara ücretsiz dağıtılması için kurmaylarına talimat verdi.
Maçtan önce çok sayıda atkıyı hazır hâle getirmek için çare düşünen yetkililerin aklına Beşiktaşlı taraftarlar geldi. Bu tür organizasyonları kısa sürede yapmakta deneyimli olan siyah-beyazlı bir taraftar grubundan benzerini yaptırmak için örnek bir atkı tasarımı isteyen Demirören’in kurmayları, büyük bir sürprizle karşılaştı.

‘YETER YILDIRIM DEMİRÖREN’ YAZILI ATKI

Fanatik’in haberine göre; Beşiktaşlı taraftarlar, kırmızı beyaz renklerinin kullanıldığı örnek bir atkıyı TFF binasına gönderdi. Atkıyı gören Yıldırım Demirören ve etrafındakiler büyük bir şokla karşılaştı. Atkının bir tarafında ‘Beşiktaşk’, diğer tarafında ise ‘Yeter Yıldırım Demirören yeter’ yazıyordu. TFF Başkanı, karşılaştığı bu sürpriz sonrası küplere bindi. 
Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2014, 18:29
YORUM EKLE

banner313