Yandex Metrika

Erzincan Ülkü Ocakları'na Baskınının Perde Arkası...

Erzincan Ülkü Ocakları İl Başkanı Çağatay Mutlu 3 Mayıs akşamı Erzincan'da yaşanan olaylarla ilgili bir basın açıklaması yaptı.

Erzincan Ülkü Ocakları'na Baskınının Perde Arkası...
04 Mayıs 2013 Cumartesi 17:16

AKP'nin, PKK-İmralı-BDP üçgeninde yürüttüğü "süreç"i anlatmak için yurdun dört bir yanına gönderdiği akilleri korumak adına(!) Ülkü Ocakları kapatılmak istendi.


Erzincan'da bulunan Akil İnsanları korumak(!) isteyen Emniyet Teşkilatı Ülkü Ocakları Erzincan Şubesi'ni kapatmak istedi.

Erzincan Ülkü Ocakları'nın konuya ilişkin açıklama yapılmıştı:

İlimizde bulunan akil(!) adamları korumak adına tedbir alan Erzincan Emniyet Müdürlüğü'ne mensup polis memurlarının bu gece İl Ocak Binamızın boşaltılıp kapatılması yönündeki talepleri gönüldaşlarımız tarafından reddedilince, Ülküdaşlarımız polis memurlarının orantısız güç kullanımına mâruz kalmıştır.

Peygamber Ocağı' nı terk etmemek adına İl Ocak Binamızda oturmak isteyen gençlerimiz emniyet görevlilerinin biber gazı ve coplarıyla yanıt bulmuştur..!!!

Erzincan Ülkü ocakları Başkanı Çağatay Mutlu bir basın açıklaması yaparak olayın perde arkasını anlattı: 
Kıymetli Erzincanlılar, Aziz Türk Milliyetçileri, 
Bugün burada iktidarın maşası, PKK’ nın basın sözcüsü, apo denilen bebek katilinin özel kalemi haline gelmiş sözde akil, özde hain çapulcuların, tarih boyunca vatana ihanete müsaade etmeyen Erzincan Topraklarına adım atmaları ve sonrasında gelişen süreci sizlerle paylaşmak ve tepkimizi göstermek adına burada bir araya gelmiş bulunmaktayız.
Barış süreci adını verdikleri bölünme sürecini, PKK’nın zulüm ve saldırılarına maruz kalmış Aziz Türk Milleti’ne iyi bir süreçmiş gibi anlatmak, kendileri gibi hain gafilleri yanlarına çekmek adına Cennet Vatanımızın topraklarını gezen akil adlı maaşlı hainler dün itibari ile Erzincan’da da bölünme sürecinin propagandasını yapmaya gelmişlerdir. 
Dün 3 Mayıs Türkçülük Bayramı’nda, vatanperver Erzincan Topraklarında bölücü başı Apo’ya ait bölünme sürecini anlatmaya gelen akiller için, kasıtlı olarak ilimizde başka yerel kanallar olmasına rağmen İl Ocak Başkanlığımızla aynı binada bulunan Ert Tv’de program hazırlanmıştır.
Bu esnada Erzincan Ülkü Ocakları’na mensup Üniversiteli ve Erzincanlı kardeşlerimiz de her Cuma olduğu gibi Cuma sohbetlerini gerçekleştirirken, anlam veremediğimiz bir şekilde Erzincan Emniyet Müdürlüğü’ne mensup polis memurları İl Ocak Binamızın boşaltılıp kapatılması yönündeki cebri taleplerini bizlere ilettiler.
Ülküdaşlarımız, emniyet görevlilerinin taleplerini haklı olarak reddedince, çevik kuvvet ekipleri Apo bayrakları taşıyan vatan hainlerine yapmadıkları bir muamele ile gönüldaşlarımıza yoğun bir biber gazı ve cop saldırısı ile yanıt verdiler.
Hâlbuki kanunen kapalı alanlarda biber gazı yasak olmasına rağmen ve 1 Mayısta Erzincan da -Abdullah Öcalanın askerleriyiz’ diye hayâsızca haykıranlara kılını bile kıpırdatmayan emniyet mensuplarının, vatanperver insanlara bu muameleyi yapmasını anlamak mümkün değildir.
Şimdi buradan emniyet mensuplarına soruyorum; 1 Mayıs da bölücüler terör örgütü ve elebaşının lehine slogan atarken, 8 Mart da bölücüler meydanlarda çığırırken Ülkü Ocaklarının kapatılmasını istemek kimin haddine…
Hiçbir zaman unutulmasın ki; Ülkücü Hareket’in şanlı geçmişinde hiçbir zaman devletin güvenlik güçlerine olumsuz bir müdahale olmamıştır. Buna rağmen Akil adlı vatan hainlerinin her birine 6’ya yakın koruma tahsis eden ve tüm birimlerini seferber eden Erzincan Emniyet Müdürlüğü, bu vatanperver insanlara insanlık dışı muamele yapmıştır. 
Bu sebeple Ülkü Ocakları kanunlar çerçevesinde haklarını sonuna kadar arayacak, sorumlu olan herkes için gerekli işlemlerin başlatılmasını sağlayacaktır. 

Aziz Türk Milliyetçileri, Kıymetli Erzincanlılar
Erzincan Emniyet Müdürlüğü’ne soruyoruz: “30 seneyi aşkın silahlı saldırılarına ara vermeksizin, kundaktaki bebeğe dahi kurşun sıkmaktan utanmayan, davullarla zurnalarla gönderilen, al bayrağa sarılmış şekilde evlerine geri dönen şehitlerimizin tek sorumlusu olan PKK terör örgütünün propagandasını yapmaktan utanmayan akil adamların (!) korumalıklarını yaparken şehit analarının yüzleri, şehitlerimizin toprağa düşerken “ALLAH” haykırışları hiç mi hatırınıza gelmiyor?
Dün düzenlenen organizasyonda sözde akillerin dile getirmiş olduğu “Abdullah Öcalan barış sürecinin mimarıdır” cümlesi, Türk olmaktan onur duyan Aziz Türk Milleti’ne ve Erzincan Halkı’na ne kadar uygundur.?
Görevi asayişi sağlamak ve kanunları uygulamak olan emniyet personelinin dün gece bu memleketin evlatlarına uyguladıkları orantısız güç kanunlarımızın hangi maddesinde yer almaktadır? 
Görevi insanların can güvenliğini sağlamak olan polis memurlarının, binlerce şehidimizin sorumlusu olan Pkk’ nın sözcülerini korumaları ne kadar yasaldır?
Biz Erzincan Ülkü Ocakları İl Başkanlığı olarak yapılan bu uygulamanın ne kadar yasal olduğunu, ne kadar adil olduğunu, orantısız gücün hangi kanun maddesinde yer aldığını adli mercilerde arayacağız, bundan kimsenin şüphesi olmasın. 
Bu memleketin öz evlatlarına uygulanan orantısız gücün tek sebebi, adı akil olan vatan hainlerinin görüşlerine katılmamamızdır. Biz Türk Milliyetçileri olarak yolumuzdan sapmayacağız, ideallerimizden vazgeçmeyeceğiz ve cennet vatanımızı hiçbir zaman bu vatan hainlerinin eline bırakmayacağız.
Kamera kayıtlarımızda bize uygulanan orantısız gücün boyutları mevcuttur ve hatta bu saldırının delillerinden biriside, polis memurlarının hırsla fırlattığı bu coptur. Adli makamlarla elimizdeki bütün delilleri paylaşacağız. Başta sayın valimizi bu konuda duyarlı olmaya ve Adaleti sağlayan hâkim ve savcılarımızı da göreve davet ediyoruz. 
Aylardır ihanetin boyutlarını medya organlarından izliyoruz, dünden itibaren de Pkk’ nın iş birlikçisi iktidar sayesinde güzel Erzincanımız’da ihanet cümleleri duyduk. Eminiz ki; Erzincan halkı da bu çapulculara tepkisiz kalmayacaktır.
Kimsenin şüphesi olmasın ki, Ülkücüler bu vatanın ilelebet bekçileridir ve Erzincan bu bölünme sürecinde olmayacaktır. Bölünme sürecini destekleyen hiç kimseyi de rahat bırakmayacaktır.
 

Erzincan Ülkü Ocaklarına yapılan  Polis baskınıyla ilgili görüntüleri yayınlıyoruz. 


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Emrullah H. - 4 yıl önce
hayırlı bayramlar,
aşağıdaki elektronik posta ankara ülkü ocakları na gazi mustafa kemal atatürk ümüze internet sitelerinde yer vermedikleri için bir tek fotografını bile yerleştirmedikleri için takdirlerinize sunulmuş gönderilmiştir.
siz ülküdaşlarımızın da bilmeleri haktır.

saygılarımızla,dualarımızla.
emre etkili
e.e.hatipoğlu


yıllardır aranızdayım ama sitenizde masasındaki kurt başlı zil düğmesi dahil bir çok eşyasında eski türklerden günümüze türklüğün cengaverliğini simgeleyen kurt başı kabartması biblosundan yaptırıp ölene kadar kullanan büyük türk gazi mustafa kemal atatürk'ün bir fotografının bulunmaması çok felakettir.sitemizde ne 'bizim milliyetçiliğimiz' kısmında ne de 'türk cihan hâkimiyeti mefkûresi' kısmında yer almamaktadır.arabistan'ın karışık olduğu zamanlarda vahabilerin de marifetiyle yıkmaya kalktıkları peygamber efendimiz hz.muhammed s.a.v ' in mezarının yıkılmasını son anda haber geldiğinde tüm işini bırakıp hemen engelleyen gazi dinsiz olabilir mi?