Alexa
banner314

Esenyurt Ülkü Ocakları, Bayrağımızı canla başla savunduk

Esenyurt Ülkü Ocakları Başkanı Celal Kadir Ülkü Ocaklarına yapılan saldırıyla alakalı basın açıklaması yaptı.

Esenyurt Ülkü Ocakları, Bayrağımızı canla başla savunduk
banner327
Esenyurt Ülkü Ocakları Başkanı Celal Kadir Ülkü Ocaklarına yapılan saldırıyla alakalı basın açıklaması yaptı.

Basın açıklaması şöyle:

 Aziz Türk Milleti!

İki gündür ülkemizde Ayn-el Arab bahanesiyle yürütülen terör eylemleri karşısında iktidar eliyle acizleştirilen emniyet güçlerini, meydanlarda yakıp yakılan bayrakları, ev ve iş yerlerini, savaş meydanlarını aratmayan cadde ve sokakları büyük bir sabırla seyrediyorsunuz. 
Bu eylemler kapsamında dün öğleden sonra Esenyurt Ülkü Ocakları'na karşı 2 bin kişilik pkklı tarafından taşlı ve molotoflu saldırı gerçekleştirilmiştir. Bu saldırıya karşı o an ocağımızda bulunan 14 kişilik Ocak mensubumuz tarafından karşılık verilmiştir. Bu Bozkurt Soylu Yiğitler emniyet güçlerini meydanlarda yakılan bayrakları seyretmesinin aksine Ocak binasında asılan Türk Bayrağı'nı canla başla savunup dokundurtmamışlardır. Dava arkadaşlarımı göstermiş oldukları mücadeleden dolayı canı gönülden kutluyorum.
Ülkemiz iktidarının çözüm diyerek çıktıgı bu yolda mücadele yerine taviz vererek memleketimizi bir kaos ortamına ittiği ortadadır. Koyun gütme becerisi bile olmayan bu insanların elinde ülkemizin bu noktaya geleceği aşikardır. Yalnız dikkat edilmesi gereken önemli hususlardan biri de saldırıların sadece Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkü Ocakları'na yapılması bu memleketi bölme emeli taşıyanları karşısında tek geçilmez kale olduğunu bir kez daha ortaya koymuştur. Bu gerçeği milletimizin görmesini temenni ederek iktidarda bulunanların bu günlerini mumla arayacaklarını belirtmek isterim. 
İçişleri Bakanlığı sadece akp ve belediye binalarını koruma emri vermeye devam etsin. Biz ettiğimiz yemine sadakatimizi göstererek milletimizi, devletimizi, bayrağımızı canla başla savunmaya devam edeceğiz. 
Mensuplarımıza, kurum ve kuruluşlarımıza saldırılar karşısında susmayacağımızı lakin kamu alanlarını koruması gerekenlerin emniyet güçleri olduğunu belirtir saygılar sunarım. 
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2014, 00:30
YORUM EKLE

banner307

banner325