Alexa

Fenerbahçe yürüyüşü..

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın ve camianın önde gelen isimlerinin de katıldığı yürüyüşe büyük katılım devam ediyor.

Fenerbahçe yürüyüşü..
banner327

 Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın ve camianın önde gelen isimlerinin de katıldığı yürüyüşe büyük katılım devam ediyor.  Şaşkınbakkal'dan Şükrü Saracoğlu'na doğru yürüyen taraftarlar "Sık bakalım sık bakalım biber gazı sık bakalım, kaskını çıkar copunu bırak delikanlı kim bakalım" "Mustafa Kemal'in askerleriyiz" "Ali İsmail Korkmaz Fenerbahçe yıkılmaz" sloganları atıyorlar. 


* Yürüyüşe Galatasaray ve Beşiktaş taraftarları takım formaları ile yürüyüşe  da yoğun ilgi gösterdi.İlginç diyalog

Fenerbahçeli bir taraftarın "Başkanım Kars'tan geldim sizinle kol kola yürümek istiyorum. Beni yanınıza alın" sözleri üzerine Aziz Yıldırım, "Şimdi yürümek için ineceğim. Hep beraber Kadıköy'e kadar yürüyeceğiz" dedi.


* Başkan Aziz Yıldırım alana gelince hep bir ağızdan "Dik dur eğilme bu taraftar seninle sloganları ettı"

Fenerbahçeli Avukatlar Derneği tarafından düzenlenen  "Türkiye İçin Adalet, Fenerbahçe İçin Adalet" yürüyüşü yarın Bağdat Caddesi'nde yapıldı. Fenerbahçeli Avukatlar Derneği tarafından 16 Şubat 2014 Pazar günü Şaşkınbakkal'da başlayıp Kızıltoprak'ta sona erecek yürüyüşe dair Dernek açıklaması şu şekilde:


SESİMİZ VE SÖZÜMÜZ SADECE ADALET İÇİN YÜKSELSİN!.. SLOGANLARI SÖYLENDİ

"Fenerbahçeli Avukatlar Derneği olarak, 16 Şubat 2014 Pazar günü Şaşkınbakkal'da başlayıp Kızıltoprak'ta sona erecek, "Türkiye İçin Adalet, Fenerbahçe İçin Adalet" yürüyüşünde onbinlerle buluşmak için sabırsızlanıyoruz.
Tuttuğu takım ve gönül verdiği renkler ne olursa olsun taraftarımızla birlikte adalet için, hukuk için, adil yargılanma için bu yürüyüşe katılacak herkesten yegane beklentimiz, bu güzel birlikteliğin ruhuna aykırı her tür olumsuzluktan kaçınmasıdır. Davamızın, siyasi oluşumların gölgesinde kalmaması için her tür olası provokasyondan uzak durulması en büyük isteğimiz ve yürüyüşe katılacak olan herkesten de açıkça beklentimizdir. Bu bağlamda, siyasi her tür slogandan kaçınılmasını, kişi ya da kurum hedefli tezahüratlardan uzak durulmasını, yürüyüşün amacından çıkmasını hedefleyebilecek her tür oluşuma karşı durulumasını önemle rica ederiz. Sesimiz; hep bir ağızdan, en yüksek tonda ve durmaksızın 'Adalet' için 'Türkiye' için 'Fenerbahçemiz' için yükselsin.  İlginize ve sorumlu tavrınıza şimdiden teşekkür ederiz"

Hürriyet

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2014, 16:04
YORUM EKLE