Alexa
banner314

MHP İçin İstanbul'a Şanslı Aday:Akşener

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul adayı için sürpriz bir ismi gündeme getirdi. Meral Akşener. MHP adına iyi bir reyting yakalayacağı savunuluyor.'

MHP İçin İstanbul'a Şanslı Aday:Akşener
banner327
 CNN Türk ekranlarında Şirin Payzın'ın sunumuyla ekrana gelen 'Neler Oluyor' programının dün akşamki bölümünde 2014 yerel seçimleri masaya yatırıldı. Son dönemlerde yaptıkları anketlerle siyaset arenasına yön veren anket şirketlerinin başkanlarının konuk olduğu programda, partilerin son durumları değerlendirildi.
"AKŞENER REYTİNGLERİ UÇURUR"

Her seçim döneminde partilerin kazanmak için büyük uğraş verdiği İstanbulBüyükşehir Başkanlığı için bu zamana kadar hep AK Parti ve CHP'nin adayları gündeme getirildi. Ancak Andy-Ar Sosyal Araştırmalar Merkezi Genel MüdürüFaruk Acar, MHP'nin İstanbul adayı için sürpriz bir ismi gündeme getirdi. Meral Akşener'in MHP adına iyi bir reyting yakalayacağını savunan Acar, "İstanbul içinMHP'nin de şansı var tabi. Ama bu güçlü bir adayla mümkün olabilir. MesalaMeral Akşener iyi bir reyting yakalayabilir. BDP adına da Sırrı Süreyya Önderbüyük bir reyting yakalayabilir" dedi.

Acar'ın bu önerisi diğer isimler tarafından da kabul gördü.

Son dönemlerde Ankara kulislerinde MHP-CHP ve İşçi Partisi'nin AK Parti'ye karşı birleşeceği yönündeki iddialara da yanıt veren anketçiler, bunu fantazi olarak nitelendirdi.
Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2013, 16:58
YORUM EKLE

banner307

banner325