Alexa
banner314

Reyhanlı Emniyet Müdürü Görevden Alındı...

Reyhanlı'daki saldırıların ardından İlçe Emniyet Müdürü Murat Berk görevden alındı. Yerine Duygu Uzundurukan atandı.

Reyhanlı Emniyet Müdürü Görevden Alındı...
banner327

 Saldırıların ardından Reyhanlı Emniyet Müdürü Murat Berk görevden alınarak, yerine Hatay İl Emniyet Müdürlüğü'nde görevli Duygu Uzundurukan getirildi. 18 ay önce önce Samandağ İlçe Emniyet Müdürü iken Reyhanlı'ya atanan Berk'in ilçedeki görevi sona erdi.

2009-2010 yıllarında Kırıkhan Emniyet Müdürlüğü yapan Uzundurukan ise Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ihtisas eğitiminin ardından İl Emniyet Müdürlüğü emrine gelmişti. Aslen Trabzonlu olan Uzundurukan, İlçe Emniyet Müdürlüğü görevini yürütecek.

KOMŞU İLÇE MÜDÜRÜ ATANDI

Duygu Uzundurukan, 2009 yılından beri Hatay'ın Kırıkhan İlçesi'nde Emniyet Müdürü olarak görev yapıyordu.

YENİ MÜDÜR AMERİKA DENEYİMLİ

18 ay önce önce Samandağ İlçe Emniyet Müdürü iken Reyhanlı'ya atanan Berk'in ilçedeki görevi sona erdi. 2009-2010 yıllarında Kırıkhan Emniyet Müdürlüğü yapan Uzundurukan ise Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ihtisas eğitiminin ardından İl Emniyet Müdürlüğü emrine gelmişti. Aslen Trabzonlu olan Uzundurukan, İlçe Emniyet Müdürlüğü görevini yürütecek.

VALİ AÇIKLADI

Vali Celalettin Lekesiz, yaptığı açıklamada, sürecin sağlıklı yönetilebilmesi için aksaklıklara veya yorulanlara ilişkin bazı gerekli idari tedbirlerin alınabileceğini belirterek, "Arkadaşımızın görevden alınması buna yönelik bir tedbirdir. Yeni bir gelişme gibi değerlendirmeye değebilecek çok çaplı bir şey değildir. İdari bir tasarruftur" dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2013, 16:34
YORUM EKLE

banner307

banner325