Yandex Metrika

Şefki Yılmaz: "Teşekkürler Gezi Park!"

Refah Partisi'nin eski milletvekili Şevki Yılmaz Gezi Parkı'ndaki eylemcilere kendilerine bazı şeyleri hatırlattıkları için teşekkür etti.

Şefki Yılmaz:
14 Haziran 2013 Cuma 14:25

 İktidar ve sivil toplum örgütlerine kendilerine daha çok sahip çıkılması gerçeğini gösterdikleri için de Gezi Park’a teşekkür ediyoruz!

Milli Eğitim Bakanı ve kadrosuna öğretmen atamalarının mutlaka sözlü yapılması (!) gerçeğini gösterdiği için, Gezi Park’a teşekkür ediyoruz.

İktidarın aşkına, heyecanına ayak uyduramayan bakan ve bürokratik kadroların, acilen değiştirilmesi gerçeğini gösteren Gazi Park’a teşekkür ediyoruz.

Bilhassa Gençlik ve Spor ve Milli Eğitim bakanlığı kadrolarının birçoğunun ne kadar heyecansız, şuursuz ve ehliyetsiz olduğu gerçeğini gösteren Gezi Park’a teşekkür ediyoruz.
Bundan böyle makamlara vakıf adamı, vefakâr, emin ve ehil kardeşlerimizin acilen getirilmesi gerçeğini gösteren Gezi Park’a teşekkür ediyoruz.

“Dindar, ahlaklı ve hayâlı bir Nesil” Projesini vakit geçmeden hemen hayata geçirilmesi ve bu uğurda hizmet eden Vakıf, Dernek, Sendika ve diğer sivil toplum örgütlerine daha çok destek verilmesi gerçeğini gösteren Gezi Park’a teşekkür ediyoruz.

Başta İstanbul ve Ankara gibi Metropol şehirlerin Yeniçeri ocağı partilere ve bu partilerin terörist başı adaylarına teslim edilemeyeceği gerçeğini halkımıza gösterdiği için Gezi Park’a teşekkür ediyoruz.
Rehavete kapılarak gevşeyen, bazıları ganimet devşirme peşinde koşan, iktidarın bazı vurdumduymaz teşkilatlarına, “kendinize gelin!” ihtarını verdiği için Gezi Park’a teşekkür ediyoruz.

Milletvekili ve Belediye başkanlarının, meclis üyelerinin ve il, ilçe başkan ve yönetimlerinin tespitinde, bundan böyle daha dikkatli olunması, adayların tespitinde ilim ve kanaat önderlerinin görüşleri alınarak halkla içiçe adayların tercih edilmesi gerçeğini iktidar Partisine gösteren Gezi Parkı’na teşekkür ediyoruz.
Alkışçı amigoların, paraşüt ekiplerinin, darda sıkıntıda ve tehlike anında etekleri tutuşmadan hemen kaçıp çetelerin yanında saf tuttuklarını ilgililere gösterdiği için Gezi Park’a teşekkür ediyoruz.

Nerdeyse bindiği dalı kesmeye ve nimetlere nankörlük yapmaya kalkan, şükrü unutan biz cemaat, Tarikat ve sivil toplum örgütlerine, hizmetlerin ayrılmadan, beraberce İktidara destekle yürüyebileceği gerçeğini gösteren Gezi Park’a teşekkür ediyoruz.

Beraber yürüyüp beraber ıslandığımız, dar ve çile günlerinin insanlarını unutanlara gerçek dostlarını hatırlattığı için Gezi Park’a teşekkür ediyoruz.

Ve Gezi Park’a bu görevi veren, eylemleri bizlere ders kılan, şerri hayra çeviren ve ahtapotların diğer planlarına karşı bu yolla uyanmamızı ve birleşmemizi sağlayan Allah (c.c)’a sonsuz hamd ediyoruz.
“Deme şu niçin şöyle, yerindedir o öyle, Bak sonuna sabreyle; Hak şerleri hayreyler, Mevlâm görelim neyler, Neylerse güzel eyler”


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.