Alexa

Tweet atan Turgay Oğur işinden oldu

, attığı bir tweet nedeniyle işinden oldu. Oğur, Twetter üzerinden şöyle yazdı: “Ben işsizim ama bütün işsizler benden yardım bekliyor. Bakanlık logosu da ne çirkin.”

Tweet atan Turgay Oğur işinden oldu

 Şehir Üniversitesi Kurumsal İletişim Direktörü Turgay Oğur, attığı bir tweet nedeniyle işinden oldu. Oğur, Twetter üzerinden şöyle yazdı: “Ben işsizim ama bütün işsizler benden yardım bekliyor. Bakanlık logosu da ne çirkin.”

Turgay Oğur, 20 Şubat’ta, “Siyasete din, Atatürk, bayrak alet edildi ama bir kızın hayatının alet etmesine ilk defa şahit olduk. Utandık yerin dibine geçtik.” şeklinde bir tweet attı. Bunun üzerine Oğur’un üniversitedeki işine son verdiği iddia edildi. Gazeteci Yazar Halil Bilecen, Twitter hesabından, Oğur’un işten atıldığını şöyle duyurdu: “Bu tweet'in ardından Turgay Oğur, Şehir Üniversitesi'nden kovulmuş. Geçmiş olsun.” 

Oğur, Twitter’da Gıda tarım ve Hayvancılık Bakanlığı logosu bulunan bir takipçisinin işsizlikle ilgili isteklerine, “Ben işsizim ama bütün işsizler benden yardım bekliyor:)) daha onlarca geldi bu mesajdan. Bakanlık logosu da ne çirkin” şeklinde cevap verdi. 

Bu arada konuyu doğrulayan Turgay Oğur, bu konu hakkında konuşmayacağını söyledi. 
Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2015, 18:24
YORUM EKLE