Alexa

Cezaevi Firarisi Sahte Kimlikle Birlikte Yakalandı

Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekipleri tarafından başlatılan operasyon ile, ezaevinden firar eden Sergen A. ile çok sayıda sabıkası bulunan ve uyuşturucu ticareti yapmak suçundan aranan Turan E. saklandıkları evde yakalandı.

Cezaevi Firarisi Sahte Kimlikle Birlikte Yakalandı

Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Suç Önleme ve Araştırma Büro Amirliği ekipleri, Seyhan İlçesi Yenidam Mahallesi’nde hırsızlık suçundan cezaevinden firar eden Sergen A. ile çok sayıda sabıkası bulunan ve uyuşturucu ticareti yapmak suçundan aranan Turan E.’nin saklandığı bilgisi üzerine yaptıkları takiple birlikte yakalandılar.

Özel hareket polisinin de desteği ile operasyon düzenlendi. 

Özel Hareket Polisininde destek verdiği baskında, Zanlılar mutfakta yemek yaptığı sırada polisler kapıyı kırarak içeri girdi. Kaçmaya çalıyan zanlılar başarılı olamadı.Yakalanan zanlıların üzerinden sahte kimlik çıktı. Hırsızlık, uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak suçlarından da çok sayıda kaydı bulunduğu öğrenilen zanlılar Adana Adli Tıp Birimi’nden sağlık kontrolünden geçirildikten sonra emniyete götürüldü. Zanlılar kendilerini görüntülemek isteyen basın mensuplarına saldırmak istedi.

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2017, 11:41
YORUM EKLE