Alexa
banner314

Terör Örgütü PKK'ya Büyük Darbe!

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde, Gebze KOM Grup Amirliği tarafından yapılan operasyonda yakıt tankının içine gizlenen 40 milyon TL değerinde 2 milyon uyuşturucu hap ele geçirildi.

Terör Örgütü PKK'ya Büyük Darbe!

Gebze'de, Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ve Gebze KOM Grup Amirliği tarafından PKK’ya ait olduğu belirlenen yakıt tankının içine gizlenen 40 milyon TL değerinde 2 milyon uyuşturucu hap ele geçirildi. 

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü ve Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, bir buçuk ay boyunca yapmış oldukları fiziki ve teknik takibin ardından bölücü terör örgütü PKK'nın piyasaya sürmeye çalıştığı uyuşturucu hapları ele geçirdi. Ekonomik değeri oldukça yüksek olan uyuşturucuları piyasaya süreceklerdi.

İstanbul'a gitmekte olan kamyon takibe alınarak Gebze'de durduruldu. Uyuşturucunun kamyonun yakıt tankında olduğu belirlendi. Yakıt tankı sökülürken, kapak açıldığında tankın içinde haplar olan poşetler görüldü. 40 milyon TL değerinde 2 milyon hap ele geçirilirken, 3 kişi gözaltına alındı.

Uyuşturucu hapların İstanbul'da eğlence yerleri ve okul önlerinde satılmasının planlandığı belirtilirken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUM EKLE

banner313