Alexa
banner322

Kabe Hasreti Bitiyor

İslam'da önemli bir yeri olan hac ibadeti, Müslüman olmanın beş şartından biridir. Kabe'ye gidecek kadar maddi güce ulaşan her Müslüman için farzdır.

Kabe Hasreti Bitiyor

İslam'da önemli bir yeri olan hac ibadeti, Müslüman olmanın beş şartından biridir. Kabe'ye gidecek kadar maddi güce ulaşan her Müslüman için farzdır. Ancak, her isteyen gidememektedir. Kurada adınız çıkmadığı zaman, gidemiyorsunuz. Bu durumda, Kabe hasreti ile yanan Mü'minler için umre turları düzenlenmektedir. Bu konuda uzman olan firmaların tercihi de önemlidir. Medine ve Mekke şehirlerini kapsayan umre turlarında, kutsal mekanlar ziyaret edilmektedir. Özellikle ramazan umresinin sevabı, hac sevabı ile aynıdır.

Huzuru Yakalayın

Allah'ın evi Kabe'yi ziyaret amacı ile yapılan umre ziyaretleriyle, müminler, huzuru yakalıyor. Hakkıyla yapılan bütün umre ziyaretleri, günahların affını sağlayacaktır. Uygun kampanyalarla hizmet veren firmalar, umre fiyatları kategorisinde, oldukça uygun fiyatlar vermektedir. Herkesin umreye gitmesi için uygulanan bu özel kampanyalarla, herkes umreye gidebilecektir. Güvenilir personelleriyle hizmet veren firmalar, en iyi umre hizmetini gerçekleştirmektedir. Peygamberimiz (sav)'in sünneti olan hac ve umre ziyareti, günümüzde de aynı heyecanla eda edilmektedir. Kabe'nin putlardan temizlenmesinden sonra, Allah'ın evi Kabe, temizlenmiş oldu. Allahümme Lebbeyk! nidalarıyla, bu pak ve temiz Kabe'yi ziyaret edebilirsiniz.

Giden Bir Daha Gitmek İstiyor

Umre ziyaretleriyle, Kabe'yi tavaf etme imkanını yakalayan her mümin, bir daha Kabe ziyareti gerçekleştirmek için, gün saymaya başlamaktadır. Gönüllerin nurla dolduğu hac ve umre ziyaretleriyle, ülkesine şirk ve günahtan arınmış bir şekilde, Mü'minler geri dönmektedir. La şerikelek! nidalarıyla imanını tazeleyen müminler, hac ve umre ziyaretini huzur içerisinde tamamlamaktadır. Kabe'yi tavaf, Hacer'ül Esved taşının ziyareti, Makam-ı İbrahim'de namaz, şeytan taşlama mekanlarının ziyareti ve diğer yerlerin ziyaretiyle, umre ibadeti, adeta hacca hazırlıktır. Huzurlu ve mutlu bir şekilde umre ziyaretinin tamamlanması için, bu konuda uzman kadroya sahip olan firmaların tercih edilmesi de oldukça önemli bir husustur.

YORUM EKLE