Alexa
banner314

İyi Gençlik'ten Meral Akşener Mesajı

İYİ Gençlik Karadeniz Bölge Koordinatörü Tolga Ardıç, İyi Parti 2.Olağanüstü Kongresini değerlendirdi. Ardıç, "Her türlü baskı ve engellemelere karşı, zor şartlarda kurduğumuz partimiz, 12.08.2018 tarihi itibariyle, 2.Olağanüstü Kongresini tamamlamıştır." dedi.

İyi Gençlik'ten Meral Akşener Mesajı

 İyi Parti 2.Olağanüstü Kongresini değerlendiren İYİ Gençlik Karadeniz Bölge Koordinatörü Tolga Ardıç, kongrede güzel sonuçlar çıktığını belirterek,"Gençlik Kollarımızda görev alan bazı arkadaşlarımızın, Partimizin, Genel İdare Kurulu’nda ve Merkez İdare Kurulu’nda görev alması; partimizin bir gençlik hareketi olduğunu bir kez daha göstermiştir. İnanıyoruz ki; bu arkadaşlarımızın başarısı, ilerleyen dönemler için diğer genç arkadaşlarımıza örnek teşkil edecek ve daha azimle hizmet etmelerine vesile olacaktır." dedi.

Tekrar Genel Başkanlığa seçilen Meral Akşener'i tebrik eden ve desteklerini bildiren Tolga Ardıç açıklamasını şöyle tamamladı:

"Ülke olarak, geçtiğimiz şu karanlık dönemde, genç kadroları ile İYİ Parti, gereken tüm sorumluluğu üzerine alacak ve milletimiz için hayırlı olan her güzel şeyin altına imzasını atacaktır. Bu vesile ile, oy birliği ile tekrar Genel Başkanımız seçilen Sayın Meral AKŞENER’i tebrik ederken, gençlere verdiği değer için de bir kez daha teşekkür ediyoruz."

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner313