Alexa
banner314

İYİ Parti Gençlik Kollarından Basın Açıklaması

İYİ Gençlik Karadeniz Bölge Koordinatörü Tolga Ardıç, yazılı basın açıklaması yaparak, "12 Ağustos 2018 tarihinde, Ankara ATO Congressium Kongre Salonunda yapılacak kongremiz, tüm ülkemize İYİ’lik getirecektir." dedi.

İYİ Parti Gençlik Kollarından Basın Açıklaması
banner327

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Kongre istemesi ve bir daha aday olmayacağı açıklaması üzerine İyi Parti kurmaylarından bir kısmının Meral Akşener liderliğinde İyi Parti yoluna daha güçlü şekilde gideceği yönünde açıklamaları sonrası gerilen hava biraz olsun yumuşamıştı. Bu arada gidişata parti içerisinde tepki gösteren bazı isimlerin art ardına istifası ile gözler İyi Parti'ye çevrilmişti.

İyi Parti'nin Meral Akşener ile daha güçlü bir şekilde yarınlara koşacağını belirten partinin gençlik yöneticileri de Meral Akşener liderliğinde ısrar etti.

İYİ Gençlik Karadeniz Bölge Koordinatörü Tolga Ardıç, 10 gün önce yapmış olduğumuz açıklamada, "Genel Başkanımız Meral Akşener’in kongrede aday olmama durumunda, “İYİ Partili gençler olarak elimizden gelenin en iyisini yaparak, Genel Başkanımızı ikna edeceğimizi” belirterek, kongre salonuna Meral Akşener liderliğinde girip, tekrar Meral Akşener liderliğinde çıkacağımızı söylemiştik." demişti.

Tolga Ardıç'ın konuyla ilgili açıklamaları şu şekilde oldu:

"Geçen sürede, söylediklerimizin boşa çıkmadığı için ve Genel Başkanımızın tekrar aday olacağı için, sonsuz mutluluk duymaktayız. Çünkü; Meral AKŞENER’e, sadece İYİ Parti’nin değil, tüm Türkiye’nin ihtiyacı olduğu aşikardır. olarak, Meral Akşener liderliğinde, ülkemizin sıkıntılarını giderecek olan güçlendirilmiş kadrolar ile birlikte, yolumuza devam edeceğimizi, herkese belirtmek istiyoruz. Kimse merak etmesin ki ; İYİ Parti, genç ve dinamik kadroları ile birlikte, mevcut iktidarın en güçlü alternatifi olmaya devam edecektir. Güçlü bir İYİ Parti, Türkiye’de ki her kesim insanın sesi olacaktır. 12 Ağustos 2018 tarihinde, Ankara ATO Congressium Kongre Salonuda yapılacak kongremiz, tüm ülkemize İYİ’lik getirecektir. Bu vesile ile de, ayın 12’sinde  yapılacak olan kongremize, tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz. İnanıyoruz ki, El birliği ile Türkiye İYİ olacak.


2 Ek

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2018, 23:02
YORUM EKLE

banner307

banner325