Alexa

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'den Derin Strateji

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener: "CHP'li seçmenin sandığa gitmesini hep beraber sağlayacaksınız. 3 milyon 700 bin civarındaki AK Parti seçmenini de tek tek arayacaksınız" dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'den Derin Strateji

Partisinin Karabük İl Başkanlığı tarafından Safranbolu ilçesindeki bir otelde düzenlenen iftar programında konuşan İyi Parti Genel Başkanı Akşener, İstanbul'da 31 Martta yapılan yerel seçimler ile ilgili ilçe ilçe yaptırdıkları bir çalışmada 2 milyon 780 bin civarında CHP seçmenin 3 milyon 700 bine yakında AK Parti'li seçmenin sandığa gitmediğini belirlediklerini ifade ederek, "CHP'li seçmenin sandığa gitmesini hep beraber sağlayacaksınız. 3 milyon 700 bin civarındaki AK Parti seçmenini de tek tek arayacaksınız." dedi. 

TÜRKİYE İSTANBUL SEÇİMLERİNE KİLİTLENDİ

Geride bırakılan yerel seçimlerde hiç kırıcı söz söylemediklerini, vatandaşlardan da bunu istediklerini, hangi partiyi desteklerlerse desteklesinler seçimin bir hizmet yarışı olduğunu unutmadan dostluk ve arkadaşlıkların bozulmaması gerektiğini söylediklerini akataran Akşener; Ülkenin sorunları varken İstanbul'da yapılacak seçimlere kilitlendiğini belirtti.

Herkesin İstanbul'da yapılacak seçimleri kendisine sorduğunu, herkese Ekrem İmamoğlu'nun kazanacağını ilettiğini dile getiren Akşener, Ülkede ekonomik krizin yaşandığını savunarak, hükümeti, S-400 füzeleri üzerinden eleştirdi. 

"AK PARTİ SEÇMENLERİNİ TEK TEK ARAYACAKSINIZ"

Meral Akşener; Ekrem İmamoğlu'nun 16 milyon İstanbullunun adayı olduğunu ve herkesin ona sahip çıkması gerektiğini vurgulayarak,  "İstanbul'da ilçe ilçe yaptırdığımız bir çalışmada 2 milyon 780 bin civarında CHP seçmeni gibi görünüyor sandığa gitmemiş. 3 milyon 700 bine yakında AK Parti'den seçmen gitmemiş. CHP'li seçmenin sandığa gitmesini hep beraber sağlayacaksınız. 3 milyon 700 bin civarındaki AK Parti seçmenini de tek tek arayacaksınız. Kapıların zillerini çalıp oylarına talip olduğunuzu söyleyeceksiniz." dedi.

"DOSTLUKLAR BOZULMASIN"

Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'nun ifadelerini hatırlatan Akşener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanı görevden alması yada istifa etmesini sağlaması gerektiğini ifade ederek,  Bu insanların kendilerine çeki düzen vermedikleri sürece gelecek ramazan ayında çok daha farklı şeyler konuşuyor olacaklarının altını çizerek, salondakilerden kardeşliklerini, komşuluklarını, dostluklarını bozmamalarını istedi. 

Anadolu Ajansı

YORUM EKLE

banner325