Yandex Metrika

1 Kasım Sonrası 'ÜLKÜCÜ' hareket!

Milliyetçi Hareket Partisi Neden iktidar olamadığını sorgulamaya başladı. Ülkücüler, MHP'nin iktidar olması için önündeki engelleri kaldırmaya yönelik harekete geçmiştir.

1 Kasım Sonrası 'ÜLKÜCÜ' hareket!
01 Aralık 2015 Salı 19:13

1 Kasım seçimlerinden sonra MHP’liyim, ülkücüyüm, milliyetçiyim diyenler nerede yanlış yaptığın,  nerede hata yaptıklarını ve nerede eksik olduklarını sorgulamaya başladı.

Milliyetçi Hareket Partisi bütün bu sorgulamaları yaparken aynı zamanda iktidara yürüyüşünün temellerini atmak ve kadrolarını oluşturmak için harekete geçti.

Ülkücü Hareket içinde bunlar yapılırken ülkücü ahlak ve terbiye çerçevesi içinde yapılması  ve buna göre hareket edilmesi en önemli şiar ve şartlardan birisidir.

Ülkücü Hareket içinde hiç kimse Fethullah Gülen hareketi adına siyaset yapamaz. Hiç kimse bu hareket adına Ülkücü Hareketi yönlendiremez ve yönetemez.

Ülkücü olduğu halde Hiç kimse ülkücülüğün dışında bir ideoloji veya herhangi bir hareketi esas alarak ülkücü hareketi yolundan saptıramaz veya saptırmaya çalışamaz.

MHP’de belirleyici rol oynayan veya oynayacak olan hiç kimse Milliyetçi Hareket Partisi’ni dolaylı veya dolaysız AKP’leştiremez veya AKP’ yanlısı gibi bir görüntü verebilecek projelere imza atamaz. Atarsa veyahut böyle bir imaj doğarsa Ülkücü Hareket her ne olursa olsun, her kim olursa olsun yeri ve zamanı geldiğinde gereğini yapar; hesabını sorar.

Hiç kimse, kozmopolit bir yapı sergileyerek MHP'nin Milli ve İslami değer ve hedeflerinden saptırılmasını sağlayamaz. Eğer böyle bir hareket ve davranış gösteren birisi olursa Ülkücü Hareket gereğini yapar.

A)Türk Milliyetçisi Ülkücü Hareket millidir.

Ülkücü Hareket, bütün boyutlarıyla milli değerler üzerine inşa edilmiştir. Yerli veya yabancı, derin, sığ veya gri veya kirli hiçbir yapıyla ilişkilendirilemez. Eğer bu noktada gayret sarf edenler olur veya oldurulmak isteniyorsa Ülkücü Hareket bu tür faaliyetlerde bulunan veya faaliyetlerin içinde bulunanlara da hak ettiği cevabı vermekten geri durmayacaktır.

B)Ülkücü Hareket İslimidir.

İslami değerlerini hayat tarzı olarak kabul eder.

C) Ülkücü Hareket orijinaldir.

9 Işık Doktrini ve onun içinden neşet eden Millet Sektörü ve Tarım Kentleri projeler bu milletin nev-i şahsına münhasır değer ve şartlar üzerine inşa edilmiştir.

Ülkücü Hareketin ölçüsü: Haram ve helaldir.

Ülkücü Harekette ast olan temel değerlerden bir tanesi demokrasidir.

Kişilerin hırsız ve arsız olmadığı müddetçe siyaset yapma hakkı vardır.

Edep ve adaba mugayir olmadığı müddetçe ülkücüler düşündüğünü ifade etmelidirler.

Hiç kimse MHP’yi, kendi insanına kulp takarak, onları karalayarak yaşayan insan mezarlığına dönüştürmemelidir.

Ülkücü değerlerimiz, kabiliyetli ve şahsiyetli ülküdaşlarımız şu veya bu sebeplerden ötürü kaybedilmemelidir,  yıpratılmamalıdır,  harcanmamalıdır.

ÜLKÜCÜLER ARTIK İKTİDAR OLMAK İSTİYOR

İktidar olmayan bütün seçim sonuçlarını yenilgi olarak kabul ediyoruz.

45 yıldır hala neden iktidar olamadığımızı hem kendine hem de camianın uç beylerine soruyoruz.

Ülkücüler, Cenab-ı Allah’ın rızasını kazanmak için tek başına iktidar olabilecek metod, yapı, proğram için düğmeye basma zamanı geldiğine artık inanıyor.

KAPSAMHABER/GARABEYİlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.