Yandex Metrika

Alaattin Çakıcı'dan Şok Açıklamalar

Kırıkkale Keskin T tipi cezaevinde yatmakta olan Alaattin Çakıcı'dan şok açıklamalar.

Alaattin Çakıcı'dan Şok Açıklamalar
09 Ağustos 2017 Çarşamba 00:34

Kırıkkale Keskin T tipi cezaevinde yatmakta olan Alaattin Çakıcı gündemi sarsacak açıklamalarda bulundu. Çakıcı yaptığı açıklamada Kırıkkale Keskin T tipi cezaevine gidişini ve orada yaşadıklarını anlattı. 

ÇAKICI' NIN MEKTUBU ŞÖYLE:

Sayın Cumhurbaşkanım ve sayın Kamuoyuna saygılarımla arz ederim.

Hastaneden metazoru, tedavim yarım bırakılarak çıkarıldım. Keskin cezaevine gece yarısı getirildim. Eşyalarım X Raydan geçerek, bütün hastalıklarım, ilgili kurul raporlarım sıhhatimle ilgili UYAP kağıtlarım, sağlığımla ilgili yiyecek raporlarım, ayaklarımla ilgili idare kurulu ile verilen yıllardır gittiğim yerlerde de taşıdığım, gerektiği an yenisi ile değiştirilmeli metal türü verilen ve doktor ve kurul raporlarında gösterilen tüm eşyalarım alındığı, Cezaevi 1.Müdürleri, diğer müdürler, ve Aile Hekimi 150-200 gardiyan beni karşıladılar. 

ÇILDIRDIM...


Odama geçtim. Eşyalarım 20 dakika sonra, kıyafetlerim değiştirip yatmaya hazırlanırken, 1. Müdür'ün üç ayrı ispiyoncusu şoförü, bana: "Abi sen FETÖ'cümüsün,değil misin? bu bizim için çok önemli" diye sordu.


Çıldırdım. Kapı açıktı maltaya çıktım. FETÖ'nün de FETÖ'cülerin de anasına sövdüm. Bu emri, bu soruyu bana kim sordurduysa onunda anasına sövdüm. İnfaz memurlarından 8-10 tanesini yumrukla devirdim. 150-200 kişi üst katlara kaçıştılar. Hapishaneyi bana bıraktılar. Sol bloktan baştan sona kadar giderek, bu hapishanede ne kadar FETÖ'cü, PKK'lı, DHKP-C'li DEAŞ'lı varsa hepsine sövdüm. 


Oradan sağ bloka geçtim. Orada da aynı küfürleri tekrarladım. Bütün mahkumlar bu konuyu bilmektedir.

CEZAEVİNİ YÖNETENLER SUÇ İŞLİYOR


İki aydan beri ifademi kimse almadı. Hepsi kamera kayıtlarında mevcuttur. 3 ile 7 gün içinde ifade alınmadığı takdirde cezaevini yönetenler suç işlemişlerdir.

Daha sonra 1. Müdürün emri ile kitap almamı rica ettiler. "Bizim kütüphaneden kitap alır mısın" dediler. Bende "Olur" dedim. İki gün sonra bayan Müdüre bana "Mehmet Fatih Belviranlı'nın o adamı, kitaplarını almayın" dediğini söyledi.


Bende kendilerine "önemli değil, talep sizden geldi" dedim. Üç gün sonra "Sözündeysen kitapları alalım baro üzerinden getirtelim" dediler. 

ECDADA SAHİP ÇIKMAK MANEVİ BORÇTUR


Bu tip prokatif söylemler yoğunlaşınca bende kitapları getirtmedim. Dilekçe yazarak, Sultan 2. Abdulhamithan, Atatürk ve Türk Bayrağı için cezaevine asılması konusunda talepte bulundum. Talep doğrultusunda astılar. 


Akşam üzeri revire çıktığımda Abdulhamithan'ın resmini kaldırmışlar. Aşağıya indiğimde poster ve bayrakları indiriyorlar "Neden" diye sordum. Bayrağı ve Atatürk'ü indirmek ecdadıma sahip çıkmak, ecdada manevi borçtur. Cennet mekan 2.Abdulhamithan hazretlerinin posterini indirmek manevi suçtur. Tüm cezaevlerinde bunu savundum. TRT'de Abdulhamithan'ın filmini çekti.Aziz milletimize ecdadımızın kim olduğunu bilmeleri için bu film yapılmıştır.

Sayın Cumhurbaşkanı ve kamuoyu internete bakın. 2012 Ergenekon davasında tanık olarak Silivri'ye gittiğimde benim bilgim doğrultusunda Mehter Marşı eşliğinde, Önünde Türkçe Allah, altında büyük Türk bayrağı ve yanında Ulu önder Atatürk ve Abdulhamithan resimleri olan altı otobüs getirttim. Bizim Abdulhamithan sevgimiz 50 yıl öncesine dayanır. Her yerde savundum

HEPSİNİ TEKRAR ASTIRTTIM.

1. Müdür Şükrü Bey'e sordum "Kim kaldırttı" diye, "Mehmet Fatih Belviranlı kaldırttı" dedi. Bende dedim ki "Ya bayrak ve posterler asılacak yada ölürüm odama gitmem" Hepsini tekrara astırdım. Odama geçtim.Bütün bunlar kamera kayıtlarında vardır. Benim astırdığım da kamera kayıtlarında bellidir.

Odama geçmeden dediler ki, "Tekrar Mehmet Fatih Belviranlı emriyle taktırdık bunları" Allah'a Bayrağa, 2.Abdulhamithan'a sevgisi olan bunları indirtmez diye düşündüm. Bu konuda hassas olan Sayın Cumhurbaşkanı'na onun hakkında işlem yapacağını, Cumhurbaşkanı'nın karakterini bilen, tavır koyacağını millet bilir. Tabi Türk bayrağını, Atatürk'ü ve , 2.Abdulhamithan'ı kalben seviyorsa sessiz kalmayacağı bilinmektedir.

NE OLUR BU ADAMIN CANINA BİR ŞEY OLMASIN


Daha sonra burada görevli 2. Müdür Zafer Çolak, bir mahkum için içeri telsiz sokarken yakalanmıştı.Onun ifadesi alınırken, Zafer Çolak, suçunu gizlemek için "Alaaddin Çakıcı'da bisturi var, tarak var, çay kahve içiyor " diyor. Bana da bu ifade 1. Müdürün emri ile Selma Müdüre, baş memur yanında okutuldu. İfadenin alt sayfasında Zafer Çolak ismi, imzası ve cezaevinin mührü basılıdır.

Zafer Çolak'ın ifade tutanağına savunma ile ilgili Genel Müdürlük bakarsa sözlerimin doğruluğu, o savunma ifadesinin sağ altındaki, ismi soyadı, imzası, üstü mühürlü olduğu görülecektir. Selma Müdür bana "Ne olur bu adamın canına bir şey olmasın" dedi. Baş memur hiç bir şey demedi. Çünkü yetkisi ona müsait değildi. Ben de Selma Müdür'e dedim ki "Söz, canına bir şey olmayacak, ama kolumu, bacağımı kırılır bilemem" dedim.

İKİNCİ MÜDÜR'ÜN ELLERİ AYAKLARI KIRILMIŞ


Bir gün Selma ve Halit müdür odama geldiler. Arkasından 1. Müdür Şükrü bey ve iki üç tane infaz memuru geldi. Yine Zafer ile ilgili konu açılınca "Canına bir şey olmasın" dediler. Bende "Söz canına bir şey olmayacak" dedim. Şükrü müdür’de "Beni alakadar etmez" dedi. Daha sonara duydum ki, bu ikinci müdür'ün elleri ayakları kırılmış.

Selma Müdür "bana söz vermiştin" dedi. "Bende senin gibi duydum. Demek ki canına bir şey olmamış" dedim.


Yine bir gün Selma Müdür, Delice'den gelen baş memur Yakup ile ilgili bana bu DHKP-C sempatizanıdır, hakkında dava açılmış, Alevidir oruç tutmaz dedi. Bende kendisine "İnsan Alevi olabilir, oruç tutup tutmamak kendisi bilir, hakkında dava açılmışsa devlet neden buraya görevlendirdi" dedim.


1. Müdür ve 2. Müdür bu Selma Müdür’ü hep kullandılar. Odama geldiklerinde söyledim. "Bir hanımefendiyi neden kullanıyorsunuz, Taşın altına sizde eliniz koyun" dedim. Kamera kayıtları var.

Sonra Yakup başmemur'u dışarı çıkarıp 1,5 aya yakındır, Jandarmanın yanında emir eri gibi oturmaktadır. 

ADLİ MAHKUMA ULAN DİYE HİTAP EDİYORLAR


Burada vatan haini FETÖ'cüler dışarı çıkarken (Avukat görüşü, ziyaret, havalandırma, revir) "Buyurun beyefendi" diye hitap ediyorlar. Vatan hainine "Beyefendi" diye hitap edenin vatan sevgisi yoktur.


Adli mahkuma da "Ulan" diye hitap ediyorlar. Bende "bana da "Ulan" deyin" dedim. Kimseden ses yok.

Sayın Cumhurbaşkanım; daha öncede yazdım. Yurt içinde ve dışında tüm cezaevlerinde kedi gibi yatmadım. Bu cezaevinde düzen yok. İspiyonculuk almış başını gitmiş. Çarşamba pazarı gibi. 1.Müdür ve Halit müdür kendilerine bu cezaevinde ispiyoncular bulup, diğer ceza infaz memurları üzerinde baskı kurmuşlardır. 


Sayın Cumhurbaşkanım; 2.Abdulhamithan ve bayrağı özde mi sözde mi seviyorsunuz? 


Atatürk'ü sevip sevmediğinizi Allah bilir ben bilemem. Bakınız Sayın Cumhurbaşkanım, burada bayrağı indirdiler. Abdulhamithan hazretleri ve Atatürk'ün posterlerini Alalddin Çakıcı astırdı.


Şanlı bayrağımıza Akif'in dizeleri ile methiyeler diziyorsunuz. Abdulhamithan hazretleri içinde bir dahi, kalp gözü açık, salih Rabbim’in bir mümini, uluslar arası ilişkilere bir dahidir diye, son iki yıldır çalışmalarınız var. Bakınız yıllarca barış süreci, emrinizle devletin en üst bürokratları, vatan hainleri ile görüştüler. 

SONRA BAŞBAKAN OLDU...


FETÖ'nün ve Batının ajanı olan sizin elinden tutup Genel Başkan yaptığınız, Davutoğlu denen Ermeni Patriğinin Fener Rum patriği olan Bartholomeos'un önünde, Musevi cemaat lideri önünde namaza durur gibi, ellerini göbeği üzerinde bağlayan FETÖ'ye ve ABD'ye bağlı olan adamı pazarlığa oturttunuz. Sonra Başbakan oldu. Sonra FETÖ'cülerin emriyle size alternatif olmak istedi. 

ÜLKÜCÜLER MİLLETİMİZİN TEMİNATIDIR


15 Temmuz'a gelme sürecinin hızlandıranlardan bir ayağı da Batıya göbekten bağlı olanı Başbakan yaptığınız. Davutoğlu'nun bilerek veya bilmeyerek, bu aymaz durumu 15 Temmuz sürecini hızlandırmıştır. Konuşmalarınızda "Türk Milliyetçiliğini ayaklarımın altına alır ezerim" dediniz.

Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkücüler Aziz Milletimizin teminatıdır. Bunu sizde biliyorsunuz. Yıllrdır iktidara gelmeden önce de Başörtüsüne özgürlük getirilsin dediniz. MHP'lilerin oyu ile Başörtüsüne özgürlük geldi. Cumhurbaşkanını halk seçsin dediniz, yine imdadınıza MHP ve Ülkücüler yetişti. Anayasayı değiştirirken de, MHP ve Ülkücü kökenli Milletvekilleri önünüzü açtı. Başkanlık sistemi MHP ve Ülkücü Milletvekilleri olmasaydı geçmezdi. Eski Akıncılar, devlete kurşun sıkan tüm Marksistlerle Devlete savaş açmışlardı. Amaçları Devleti yıkmaktı. Sizinde arkadaşınız olan İslam Enstitüsü mezunu derneğinin onursal başkanı Selahattin Yazıcı ile hem Askeri cezaevinde hem şube de beraber yattık. Ben ve birkaç arkadaşım arkasında namaz kılıyorduk.

Orada bir olay gelişti. İdare bizi idare odasına alınca, ben dedim ki " Selahattin Yazıcı orada kaldı lütfen onu da alın" dedim getirdiler.

Selahattin Yazıcı dedi ki "Alaattin sen beni solculara öldürtmek mi istiyorsun, bizim mücadelemiz devletle, siz ise devletin devamı için mücadele ediyorsunuz" dedi.

Nedir bu Akıncı cenahtan gelen bu kin ve nefret?

Devletin sigortası sizin hükümet olduğunuz bu süreçte Ülküler ve Ülkücü kökenli milletvekilleri devletin ve parlamentonun teminatı olduğunu herhalde yeni anladınız.

Hala bizi Müslüman görmüyorsunuz.

Kurt işareti yapıldığı için bazı çevrelerde "Bunlar Allah'a inanmaz, sürekli kurt işareti yapıyorlar" Hanginiz bir Ülkücü kadar kalbi olarak İslam'ı yaşayabiliyor. Siz de bu aralar Kurt işreti yapıyorsunuz.

Allah'a, Kuran'a,Peygamber Efendimize kalbi iman etmiş iseniz sigortanız olan Ülkücüleri ve hangi etnik gruptan olursa olsun HDP ve devlet düşmanı hariç Alevisi, Sünnisi, Çepnisi, Avşarı, Kara keçlisi, Kınık, Kayı tüm Türkmen boyu yörüklerini , Ahıskalısını, Boyatlısını bunların hepsi ilmin bahçesinden nefes alıp ufak tefek farklılık olsa da bunları bir arada tutmak Arabı, Kürdü, Çerkezi, Lazı, Boşanığı, Zazası, bir arada tutmak sizin görevinizdir.

Hatırlar mısınız size bir mektup yazdım;

15 Temmuz'dan önce Edirne'den. Yusuf suresini her gece saat 11:00 ve 01:00 arası o sessizlikte dinleyiniz. Edirne başsavcısı bana sordurttu. Yusuf Suresi ile ne demek istiyor. Bende cevap verdim "içinde yazıyor" diye. Yusuf'u kardeşleri kuyuya attı. Rabbim onu çıkarttı. Bir süre cezaevinde de nefsini imtihan etti. Sonra Mısır'a aziz oldu. Sizi, 15 Temmuz'da kardeşleriniz kuyuya attı. Aynı Yusuf Aleyhisselam gibi cezaevinde kısa bir süre yattınız. Bu millet sizi kuyudan çıkarttı. Devletimizin parçalanmasına Rabbim müsaade etmedi. Size çok büyük bir lütufta bulundu. Lütfen nefisinizi yenin, ayaklar altına alın.Bunu yaparsanız, bu millet sizi değil sırtında, kafasında taşır.

2029 söylediklerinizin yüzde 75'i gerçekleşirse Balkanlarda, Kafkaslarda, Güneybatı Asya kadar, Kuzey Afrika'nın her yerinde bu aziz Türkiye Cumhuriyeti Devleti, hani "Dünya beşten büyük" diyorsunuz ya, o zaman bu söyleminiz eyleme dönüşür.

Dünyayı yöneten üst aklın masasında onlarla eşit düzeyde söz sahibi olursunuz. En önemlisi, ilk beş yılda Türkiye genelinde terörü sıfırlayıp, Gri İsrail Kürt Devleti'ne müsaade edilmediği sürece hava, kara, deniz savunma sistemleri ile ilgili teknolojiyi kendimiz ürettiğimiz sürece, bu bir ütopya değil gerçektir.

15 YIL DAHA YATSAM KİMSEYE BİAT ETMEM

Allah biliyor seni sevmiyorum. Devlet düşmanları ile mücadele ettiğin sürece Devletin devamı, Milletimizin bekası, sözünde durursan asla yalakalık yapmam. Kalbim yapacağın icraatın yanındadır. Bana bu kadar zulüm ettin. 15 yıl daha ömrüm olsa bir 15 yıl daha yatsam kimseye biat etmem. Sözlerini gerçekleştirip nefsini ayaklarının altına alırsan ismini altın harflerle yazdırırsın.

O zaman senden özür dilemem, yalakalık yapmam, ama hakkımı helal ederim.

Bu cezaevinde odamda tek yatıyorum. İsteyen beni öldürebilir veya öldürtebilir. Lütfen unutmayın, Kuran'dan bazı süreleri Arapça okuyup Türkçe açıklıyorsunuz. Sahibi Allah olan insana ve mahlukata Rabbim istemediği sürece kimse zarar veremez. Yeter ki kalbi teslim olsun.

Haşr süresinin 24.ayetinde Rabbim diyor ki " Göklerde ve yerdeki tüm mahlukat Allah'ı zikreder" Allah'ı zikreden mahlukata Allah emretmediği sürece kimse bir zarar veremez.

Not: Sayın Cumhurbaşkanım beni istediğiniz cezaevine sürebilirsiniz. 15 hastalığım olmasına rağmen hiç de önemli değil, bu hapishanede kedi gibi yatmıyorum. Cezaevi duvarları, yöneticileri, giysileri aynı değişmez. Zulmün karşısında susursam şeytandan farkım kalmaz. Tek dileğim, ömrümün sonuna kadar Allah'a bağlı olmak, son nefesim de Kelime-i Şahadet getirmektir. Ölümü her canlı varlık tadacak, zamanını ve mekanını bir tek Rabbim bilir.

Alaattin Çakıcı.
 


Kaynak: KAPSAMHABER


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.