Alexa

Alaattin Çakıcı ve Hakim Arasında Gergin Anlar

Alaattin Çakıcı Cumhurbaşkanına hakaretten dolayı Bolu Adliyesinde çıkarıldığı duruşmada gergin anlar yaşandı.

Alaattin Çakıcı ve Hakim Arasında Gergin Anlar

Alaattin Çakıcı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret  ettiği iddiasıyla  çıkarıldığı Bolu Adliyesinde gergin anlar yaşandı.


mektubunda Cumhurbaşkanı Erdoğan’a “hakaret ettiği” iddiası ve Edirne Tıp Fakültesi Hastanesi Mahkum Koğuşunda “terör örgütü yandaşı” olduğunu ima ettiği iddia edilen bir İnfaz Koruma Memurunu dövmesi ile ilgili mahkemeye çıkarıldı. Yoğun güvenlik önlemleri altında mahkeme salonuna getirilen Alaattin Çakıcı ve Avukatı, Hakimin iddianameyi okumadan davaya başlaması ve iddianamenin zapta geçmemesine yönelik itiraz etti. Bunun üzerine salonda hava iyice gerildi. 


Çakıcı sorulara yüksek sesle verdiği cevaba karşılık Hakim; ,”sesinizi yükseltmeyin,daha alçak sesle ifade verin”uyarısında bulundu.. Çakıcı ise, ses tellerindeki rahatsızlık nedeniyle yüksek sesle konuştuğunu belirtti. Ancak Çakıcı sesini daha da yükselterek konuşmasına devam etti. “Bu kibir ne,tafran kime? Önce adam ol, adam gibi davran ki ben de sana adam gibi, kibar cevaplar vereyim. Ben senin emir erin değil” dedi.”


Üzeyir Çakmaktaş

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2017, 23:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
ADANALI
ADANALI - 2 yıl Önce

Canım reisim rabbim yokluğunu göstermesin seni çok seviyorum...Dik duruşun adıdır Alaattin Çakıcı