Alexa
banner314

Alaattin Çakıcı'yı Yalnız Bırakmadılar

Kırıkkale Keskin T tipi kapalı cezaevinde yatan ünlü kabadayı Alaattin Çakıcı’nın Avukatı Can Sevinç, Yıldırım Pehlivanlı ve Basın Danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan Çakıcı'yı ziyarette bulundu.

Alaattin Çakıcı'yı Yalnız Bırakmadılar
banner327

Keskin T tipi kapalı cezaevinde bulunan Alaattin Çakıcı'ının ziyaretçileri bitmek bilmiyor. Çakıcı'nın eski dostları belkide hiç eskimeyen dostları Çakıcı'yı yalnız bırakmıyor. Rahatsızlığından dolayı Alaattin Çakıcı'nın şikayetleri zaman zaman medyada yer buldu. Bu şikayetlerin devam ettiği bazen sert bir dille ifade edildi. 

Kırıkkale Keskin T tipi kapalı cezaevinde bulunan Alaattin Çakıcı’nın Avukatı Can Sevinç,Yıldırım Pehlivanlı ve Basın Danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan, Ünlü Kabadayı Alaattin Çakıcı ile ilgili ziyaretlerini "dava arkadaşlığı ve eskiye dayanan derin dostluk olarak açıkladılar. 

12 Eylül öncesi Şişli'den Sarıyer bölgesine kadar, uzun yıllar Ülkü ocakları sorumlusu aynı zamanda Makina Mühendisi olduğunu belirten Erdoğan Sarışen ve 12 Eylül döneminde uzun yıllar cezaevlerinde yattıklarını ifade eden diğer 12 Eylül mağdurları olarak, uzun yıllardır cezaevinde bulunan Çakıcı'yı ziyaret ederek hasret giderdiklerini söylediler. 

Cezaevlerinin ne demek olduğunu 12 Eylül darbesinde cezaevlerine kendilerininde alındığı için çok iyi bildiklerini belirten Ziyaretçiler, Çakcı'nın zaman zaman rahatsızlığının dile getirildiğini ancak bu rahatsızlığıyla ilgili yeterinli ilgi ve alaka gösterilmediğini söylediler. Buna rağmen Alaattin Çakıcı zindeiğini koruduğunu belirttiler.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2018, 17:54
YORUM EKLE

banner307

banner325