Ali Atalı: Camekan Coffe - Roastery Ankara’dan Sonra İstanbul’a da Açılıyor

Ali Atalı, Ankaralıların en sevdiği mekanlardan olan Camekan Kafe’nin yakın zamanda İstanbul’a da açılacağını söyleyip İstanbullulara müjdeyi verdi.

Kapsam 03.08.2021, 18:02 03.08.2021, 18:20
Ali Atalı: Camekan Coffe - Roastery Ankara’dan Sonra İstanbul’a da Açılıyor

Ali Atalı, Camekan Coffe & Roastery’i Ankara’dan Sonra İstanbul’a da Açacaklarını Söyledi. İş insanı Ali Atalı, Ankaralıların en sevdiği mekanlardan olan Camekan Kafe’nin yakın zamanda İstanbul’a da açılacağını söyleyip İstanbullulara müjdeyi verdi.

Ankara’da 1300 metre kare alanda kurulmuş geniş ve ferah bir tesis olan Camekan Kafe, hem ortamı hem de sunduğu lezzetlerle göz dolduran bir mekan olarak hizmet vermektedir. Açıldıktan kısa süre sonra Ankaralıların gönlünde taht kurmayı başaran Camekan Kafe müşteriye dayalı hizmet şekliyle fark yaratmaktadır.

Menüsünün zenginliğini Türk ve Dünya mutfaklarını harmanlamalarına borçlu olduklarını söyleyen Atalı Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Ali Atalı, “Bu sektör bizim için bambaşka bir sektördü. Belki de o yüzden çok emek verdik. Hata yapmadan alnımızın akıyla bu işi de kotarmak için çok çaba sarf ettik. Şükür ki başarılı olduk. Ankaralıların iltifatı bu başarımızın kanıtıdır” der.

“Dünya Mutfağının bizim kültürümüze en yakın ve en lezzetli yemeklerini menümüze eklerken amacımız, farklı tatlar arayanların da isteklerine cevap vermekti “ diyen Ali Atalı,” Türk mutfağı seçeneklerini de en usta ellere teslim ettik” diyerek menüleri konusunda iddialarını dile getirir. İstanbul’da açılacak olan Camekan Kafe için de aynı özeni göstereceklerini belirten Ali Atalı, sadece yemek değil kahveleriyle de ünlü olduklarını belirterek kahvelerinin Dünya’nın en kaliteli çekirdeklerinin taze öğütülmesiyle elde edildiğini ve bir çok isim yapmış markanın bu anlamda tahtını salladıklarını belirtir.

Mekan olarak da alışılmışın dışına çıkacaklarını belirten Atalı, İstanbul Camekan Kafe için 1500 metre kare bir alana kurulmuş ferah bir atmosfer planladıklarını söyler. Sevdiklerinizle geçireceğiniz zamanların mekanı olmak için en ideal yer olacaklarını belirten Atalı, sıkışık kafe anlayışına dur demeye geldik .Sosyal mesafeli kafe anlayışını pandemiden önce keşfettiklerini de sözlerine ekleyen Atalı, “Bizim için müşterilerimizin kendi özel alanlarında rahat hareket etmeleri çok önemlidir” der. Aynı zamanda toplu organizasyonlarda da hizmet vereceklerini belirten Atalı, ister butik organizasyonlarında ister özel gün kutlamalarında isterse de iş toplantılarında rahat edilecek mekan arayışına son vereceklerini belirterek toplu hizmetlerde de kaliteden asla taviz vermeyeceklerini belirtti.

“Ankaralı misafirlerimizin bizi sevmelerinin en büyük nedeni onları özel hissettirmemizdir” diyen Atalı, “Bizim için müşteri kavramı yok, bizim için kapıdan giren herkes artık misafirimizdir” diye devam eder. “Bu sektördeki en büyük sorun da bu. Bazen öyle mekanlar görüyoruz ki, kapıdan girdiğimiz anda orada fazlalık olduğumuz hissi veriliyor bize. Ve sanki karşılıksız bir hizmet veriliyormuş gibi davranmaları çok üzücü, bu tavırların genellemeye neden olup özellikle de sektörde işini iyi yapanların da adını lekelediğini” belirten Atalı, kendilerinin ve çalışanlarının bu konuda çok dikkatli olduklarını özellikle vurgular.

Camekan Kafe’nin İstanbulluların da keyifle gelecekleri bir mekan olacağını söyleyen Atalı, “Çok kısa sürede Ankara’da yaşadığımız başarıyı, İstanbul’da da yaşayacağımıza eminiz.” diyerek sözlerini tamamlar.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)